Grażyna Torbicka na okładce "Gali" pozuje ze swoim ukochanym psem, Torysem. Razem z mężem nie planowali mieć kolejnego zwierzęcia, po tym, jak przeżyli śmierć swojego poprzedniego psa. Jednak pewien wyjątkowy szczeniak ich do siebie przekonał. A potem z małej kulki wyrósł wielki wilczur. Dziś waży ponad 50 kilo i na sesji sprawiał naszej ekipie spore problemy! Torbicka dzięki Torysowi zaczęła żyć wyjątkowo aktywnie - przeprowadziła się na wieś, gdzie codziennie biega z psem kilka kilometrów po lesie. Absolutnie zakochany jest w nim też jej mąż. Torys to trzeci domownik, pełnoprawny członek rodziny oraz oczko w głowie Grażyny i Adama Torbickich. Przy okazji opowiadania o tym, jak pies zadomowił się w ich życiu, dziennikarka zdradziła też Annie Zejdler, jak poznała swojego męża. A była to zabawna historia:

Najpierw trafiłam do obecnego teścia, który był lekarzem, i on mnie wysłał do swojego syna, który również był lekarzem - wspomina Torbicka.

- Czyli syn skutecznie leczył Twoje serce?

Skutecznie! A właściwie to powiedziałabym raczej, że on mi to serce zainfekował… (śmiech)

Grażyna Torbicka przyznaje szczerze, że udanego związku nie da się wypracować. Bo w miłości nie o to przecież chodzi.

Nie wypracujesz tego. Po prostu: albo jest, albo go nie ma – naprawdę - tłumaczy. - Jedyne, co możesz zrobić, to uświadomić sobie, czy można jakoś zlikwidować to, co cię w tym związku uwiera. Powiedzieć sobie prawdę.

Dziennikarka podkreśla także, jak ważnym jest danie sobie w związku wolności i wzajemne szanowanie swoich pasji.

Mamy różne światy i dla nas to jest dobre. Mnie fascynuje to, co robi mój mąż. Adam jest lekarzem i przez to, że na co dzień obcuje z poważnymi chorobami, ze śmiercią, nauczyłam się trzymać właściwy balans. Wiem, co jest najważniejsze. Z kolei mój świat fascynuje Adama. Ciekawi go to, czym się zajmuję, interesuje go film, kultura i festiwal, który organizuję w Kazimierzu Dolnym.

(...) Udało nam się. Po prostu nam się udało, wiesz? Oczywiście, że mąż czasami mnie denerwuje niektórymi zachowaniami, a ja jego, ale przecież to jest wpisane w każdą relację.

Nowy wywiad z Grażyną Torbicką przeczytasz w nowej "Gali". Numer w sprzedaży od poniedziałku, 18 listopada.

Magazyn dostępny w wersji podstawowej oraz z broszurą kulinarną z przepisami z książki ,,Zdrowa i promienna skóra” , dodatkiem z krzyżówkami lub z kosmetykiem – kąpielą borowinową z linii Spa Detox marki Tołpa.