Grażyna Torbicka - dojrzała kobieta

Białe spodenki, które zdecydowała się założyć Grażyna Torbicka wywołały dużą dyskusję w internecie. Pierwsze osoby, które stanowczo krytykowały dziennikarkę za ubiór podniosły argument wieku kobiety. Według nich na tyle dojrzała kobieta powinna nosić odpowiednią długość odzienia i za bardzo nie odkrywać ciała. Oczywiście znaleźli się również oponenci, stający w obronie Grażyny Torbickiej.

Rzesze fanów w obronie Grażyny Torbickiej

Niektóre z dyskusji prowadzonych w internecie są całkowicie bezsensowne. Natomiast w momencie, gdy ktoś jest obrażany bez powodu zawsze znajdą się ludzie, pragnący bronić “ofiar pomówień”. Ta sama sytuacja wystąpiła w przypadku afery związanej ze spodenkami Grażyny Torbickiej. Dużo kobiet pisało o szufladkowaniu i o narzucaniu konwenansów bez sensu, broniąc Grażyny Torbickiej. To zdjęcie wywołało dyskusję:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka (@grazynatorbicka) Lip 29, 2019 o 8:35 PDT

 

Nasza redakcja o Grażynie Torbickiej:

My również jesteśmy w tej grupie kobiet opowiadających się za dziennikarką. Podziwiamy panie, które niezależnie od wieku kochają swoje ciało i nie wstydzą się go prezentować. Tym bardziej, że ubiór Grażyny Torbickiej w najmniejszym nawet stopniu nie był wulgarny, wyzywający lub nieadekwatny do jej wieku. Ponadto warto zaznaczyć, że dziennikarka ma piękne nogi o które dba, więc według nas pokazywanie ich jest jak najbardziej zasadne!

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska, czyli jaka matka, taka córka?