Grażyna Torbicka zachwyciła zdjęciem na Instagramie

Grażyna Torbicka jest bez wątpienia ikoną dziennikarstwa i jedną z najlepiej ubranych Polek. Ostatnio Pani Grażyna zamieściła na swoim Instagramie czarno białe zdjęcie, które podpisała krótko: "Konkurs Elegancji". Pod wpisem od razu zaczęło przybywać komentarzy od zachwyconych Internautek.

Bez dziubków, filtrów i innych atrakcji. Pięknie pani Grażyno. 

Jak zawsze pięknie i elegancko.

Pani Grażyno - klasa forever.

W zupełności podpisujemy się pod każdym z nich i uważamy, że Grażyna Torbicka wygląda fantastycznie. Jej piękno tkwi nie tylko w samym wyglądzie, chociaż przyznajemy, że same chciałybyśmy tak wyglądać po sześćdziesiątce. Dziennikarka wygląda kwitnąco, bo spełnia się zawodowo i prywatnie. Udowadnia, że kobieta w każdym wieku może być wartościowa i nie powinna przejmować się stereotypami, tylko działać w zgodzie z samą sobą i nie przejmować się krytyką. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Konkurs Elegancji Fot: @krupa_photo

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka (@grazynatorbicka) Wrz 27, 2020 o 6:14 PDT

Przeczytaj także: Grażyna Torbicka pokazała nogi: stylizacja budzi kontrowersje

Grażyna Torbicka inspiruje Polki: jej stylizacje zachwycają

Nie sposób przejść obojętnie obok stylizacji Grażyny Torbickiej. To połączenie klasyki z nowoczesnością. Może właśnie dlatego Polki, niezależnie od wieku inspirują się jej stylem. W garderobie Pani Grażyny jest dużo bieli, czerni, garniturów i klasycznych białych koszul. Ale nie brakuje też sukienek w kwiaty i zdecydowanych kolorów. 

My zachwyciłyśmy się na najnowszym zdjęciu Grażyny Torbickiej jej marynarką w pepitkę, która jest jednym z najgorętszych trendów na jesień 2020. Wybrałyśmy dla Was podobne w naszym sklepie: