Grażyna Szapołowska: uznana aktorka

Grażyna Szapołowska to jedna z ulubionych polskich aktorek, ceniona zarówno za ogromny talent jak i niepowtarzalną klasę, którą łączy z niezwykłą kobiecością i seksapilem. W jej wypadku wiek nie gra żadnej roli i pomimo, że w tym roku kończy 66 lat, to naprawdę trudno w to uwierzyć. Aktorka najbardziej znana z ról w takich filmach jak "Pan Tadeusz" (za rolę zmysłowej Telimeny została nagrodzona Orłem), "Krótki film o miłości", "Wielki Szu" czy "Lata dwudzieste...lata trzydzieste" występowała również na scenie, a jej wybitne role spotykały się z wielkim uznaniem. Jednak w kwietniu 2011 została zwolniona dyscyplinarnie z Teatru Narodowego w Warszawie po tym, jak nie stawiła się na spektakl z powodu udziału w nagraniu telewizyjnym. 

Grażyna Szapołowska: fani zachwyceni nowym zdjęciem

Grażyna Szapołowska prowadzi również profil na Instagramie, na którym publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Nie stosuje filtrów, photoshopa, nie kryguje się ze swoim wiekiem, za to chętnie wrzuca zdjęcia ze spacerów z psem, spotkań z przyjaciółmi, bez makijażu i sztucznych póz. To z pewnością przyciągnęło ponad 20 tys. obserwujących, którzy hojnie obdarzają aktorkę komplementami. Wcale się temu nie dziwimy, bo Grażyna Szapołowska wygląda  po prostu zachwycająco!

Grażyna Szapołowska z okazji Dnia Dziecka wrzuciła zdjęcie, które podpisała "Dzieckiem bądźmy jak najdłużej". Fani aktorki nie mogli ukryć zachwytu nad naturalnym selfie aktorki, która udowadnia, że piękno nie zna wieku. Piękne są też zmarszczki, siwe włosy i pewność siebie, jaką mają w sobie dojrzale i świadome siebie kobiety, to wszystko mówią komentarze wielbicieli urody Grażyny Szapołowskiej.

"Zastanawiałam się nad określeniem Pani wizerunku i chyba najbliższe jest -prawdziwa, co za rzadkość, a to co niepospolite to najwartościowsze np. diamenty..."

"Olśniewająco się pani prezentuje"

"Klasa sama w sobie"