Grażyna Szapołowska pokazuje, że w każdym wieku można czuć się i wyglądać pięknie, a także — zupełnie nie przejmować się opinią innych. Jej zdjęcie w bikini, z którego sama gwiazda była zadowolona, zostało skrytykowane. Ona zaś wydaje się zupełnie tym nie przejmować. (I słusznie!)

Grażyna Szapołowska w bikini

Grażyna Szapołowska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle przyznała, że fotografia naprawdę jej się podoba, a do tego, by podzielić się nią w sieci, zachęciła ją wnuczka, Karoliną Matej:

Ja najpierw to rozebrane zdjęcie w kostiumie kąpielowym puściłam do mojej wnuczki i ona napisała mi: babciu, jesteś piękna! A ja mówię: to puszczę go na Insta, a ona mówi: puść. Jeżeli ona się nie wstydzi, że ma taką babcię, to ja tym bardziej się nie wstydzę. To jest dobre zdjęcie, to wszystko - powiedziała aktorka agencji Newseria Lifestyle.

W dalszej części rozmowy aktorka zwróciła uwagę na to, że dyskusja o tym, co wypada, a czego nie wypada robić kobiecie w pewnym wieku, jest nie na miejscu. Tym, czego nie wypada robić, jest zaś bezpodstawna krytyka:

Wydaje mi się, że kobiecie nie wypada kłamać w każdym wieku, nie wypada wstydzić się swoich uczuć w każdym wieku, nie wypada bać się w każdym wieku, nie wypada hejtować w każdym wieku, nie wypada udawać w każdym wieku, a reszta, cóż, to jest sprawa wyobraźni – podkreśliła gwiazda.

Grażyna Szapołowska, że z wiekiem czuje się coraz bardziej pewna siebie, do czego zachęca inne kobiety:

Ja tę odwagę mam coraz większą. Im więcej mam lat, tym większą mam odwagę mówienia prawdy, niewstydzenia się tego. Ale są też pewne zachowania czy pewne normy, pewne tabu, do których powinniśmy się dostosować. To jest oczywiste — podsumowała.

Zdjęcia, do których odnosi się Grażyna Szapołowska, znajdziecie w naszej galerii.