Gra wstępna - co lubią kobiety?

Dobry kochanek docenia grę wstępną, choć wciąż wielu mężczyzn nie do końca wie, na czym powinna ona polegać. A przecież dobra gra wstępna to początek fantastycznego seksu, warto więc wiedzieć, czego potrzebują kobiety zanim pójdą na całość. 

Według niektórych seksuologów gra wstępna może zagwarantować kobiecie taki orgazm, jakiego nie doświadczy ona nawet podczas seksu. To tylko mężczyznom wydaje się, że kobieta szczytuje podczas seksu. Odpowiednie pobudzenie stref erogennych podczas gry wstępnej, zagwarantuje kobietom niezwykłe doznania.

Gra wstępna: pomysły

Gra wstępna zapewnia niesamowite doznania zarówno partnerce, jak i partnerowi. Jeśli partner chce zapewnić partnerce niesamowite wrażenia z gry wstępnej, musi się trochę wysilić. Gra wstępna wyostrza zmysły, dzięki czemu doznania płynące z gry wstępnej są głębsze i bardziej satysfakcjonujące.

Czasami partnerowi brakuje pomysłów na grę wstępną. Wystarczy: erotyczny masaż, wspólna kąpiel przy świecach, czy taniec przy romantycznej muzyce, który może przerodzić się w miłosne spotkanie kochanków. Liczy się kreatywność i zaangażowanie.

Kobiety nie lubią, kiedy partner udaje, żeby tylko mieć za sobą grę wstępna i przejść już do fizycznego zbliżenia. Jeśli mężczyzna chce zadowolić kobietę, powinien sprawić, żeby gra wstępna była dla niej niesamowitym doznaniem.

Jeśli twój kochanek zobaczy, jak działają na ciebie jego pieszczoty, będzie chciał częściej uprawiać grę wstępną, bo widok rozanielonej kobiety działa na mężczyzn podniecająco!

Gra wstępna: ile powinna trwać gra wstępna?

Czy gra wstępna trwa tyle samo u kobiet w każdym wieku? Okazuje się, że nie. U nastolatek gra wstępna trwa krócej niż u kobiet starszych. Najdłuższą grę wstępną mają kobiety w średnim wieku. Według badań, ponad połowa Polaków deklaruje, że na grę wstępną poświęca około 20 minut, a tylko trzy procent stwierdza, że ich gra wstępna trwa ponad godzinę.

Zobacz także:

5 rzeczy, które uwielbiają kobiety podczas gry wstępnej:

  1. Rozmowa. Chodzi o subtelną wymianę zdań, a raczej słów. Im bardziej pikantne, tym lepiej. Uwaga, mężczyzna powienien wiedzieć, jak nie przesadzić, bo nadmiar słów może skutecznie zgasić poążdanie.
  2. Spostrzegawczość. Jeśli kobieta na randkę zakłada kuszącą bieliznę, to oczekuje, że mężczyzna dostrzeże jej starania. Nie chodzi wcale o długotrwałe zachwyty, ale o kilka słów, dzięki którym poczuje się seksowna.
  3. Rozbieranie. Zdejmowanie ubrania z kobiety to jedna z bardziej seksownych rzeczy, jakie może zrobić mężczyzna podczas gry wstępnej. I nieważne, czy robi to powoli i delikatnie, czy z pasją zrywa jej bluzkę. Dla kobiety i tak najważniejsze jest to, że on nie może doczekać się, kiedy zobaczy ją nagą.
  4. Zaangażowanie. Nic nie wygląda gorzej niż mężczyzna, który całuje kobietę, podczas gdy jego ręce leżą w bezruchu. Zaangażowanie oznacza, że kochanek jest z tobą całym ciałem, wtedy wiesz, że naprawdę cię pragnie.
  5. Delikatność. Mężczyzna skupiony na swojej partnerce i dobrze odczytujące jej sygnały to świetny materiał na kochanka. Delikatność oznacza brak pośpiechu i wyczulenie na potrzeby drugiej osoby.