PATRYCJA MARKOWSKA, ŚWIAT SIĘ POMYLIŁ
Rockowy, dobry głos to jej atut. Tak właśnie - rockowo, ale i kobieco, i intymnie śpiewa na nowej płycie. Jeśli podobała ci się w Opolu, nowymi utworami przypomni się podobnie.
MOSQITOO, BLACK ELECTRO
Elektro po polsku. Pozytywne, nieskomplikowane, idealne na imprezę i na karaoke.
TOMEK MAKOWIECKI, OSTATNIE WSPÓLNE ZDJĘCIE
Nowy wizerunek Tomka "maczo" myli, bo śpiewa monotematycznie balladowo. Zabrakło tzw. twista. Ale na jesienną nostalgię sprawdzi się utwór "Bonnie & Clyde", kiedyś śpiewany przez S. Gainsbourga i B. Bardot, teraz w duecie z Anią Dąbrowską.
KATE NASH, MADE OF BRICKS
Ma 20 lat, urodziła się w Londynie, zaistniała, wysyłając swoje piosenki przez Internet. Teraz w Wielkiej Brytanii świętuje tryumfy. Kate połączyła pop, niezależne dźwięki i fortepian i stworzyła intrygującą muzyczną alternatywę.
MIĘDZY NAMI CAFE
"Między Nami" to od 13 lat kultowe miejsce stolicy, jedyne, do którego po tylu latach redakcja Glamour zagląda z przyjemnością. Właścicielka, Ewa Maison, to kopalnia twórczych pomysłów. Wraz z Beatą Blaibel stworzyła kwartalnik "Między Nami Cafe", a w nim zawsze intrygujące zdjęcia i fajne teksty. Nareszcie możesz go kupić m.in. w Empiku, Trafficu, Red Rubin, ale także w Colette w Paryżu czy Whipping Project w Londynie.