Nawilżanie skóry od środka: na czym to polega?

Gładka, jędrna,  pełna blasku cera ze zdrowym „glow” to marzenie każdej z nas. Niestety, nawilżanie skóry za pomocą kremów często nie wystarcza. Stres, przemęczenie, zanieczyszczenie powietrza czy zła dieta, mogą negatywnie wpłynąć na jej stan. Aby nawilżyć skórę naprawdę dogłębnie, powinnaś dbać o nią nie tylko na zewnątrz, ale i od wewnątrz. W ten sposób spowolnisz proces starzenia nawet o kilka lat. Sposobów na wewnętrzne nawilżenie skóry jest co najmniej kilka. Jednak wszystkie one wymagają sporo czasu, samodyscypliny, a niektóre nawet wyrzeczeń. Teraz proces ten stał się znacznie prostszy.

Dbając o potrzeby najbardziej zabieganych i wymagających klientek, szwedzka marka Oriflame stworzyła innowacyjny produkt Aqua Glow z Wellness by Oriflame, suplement diety, który w połączeniu z codzienną pielęgnacją sprawi, że cera będzie ekstremalnie nawilżona.

Jak działa Aqua Glow z Wellness by Oriflame?

Aqua Glow z Wellness by Oriflame to prosty w przygotowaniu napój. Dzięki zawartości ekstraktu z borówki brusznicy, który jest niezwykle bogaty w antyoksydanty oraz witaminom C i B3 wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry i chroni ją przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Formuła Ceramosides oparta na ceramidach z pszenicy, poprawia elastyczność i jędrność skóry, chroniąc ją przed utratą wilgotności. Aqua Glow z Wellness by Oriflame jest jedynym na rynku przebadanym laboratoryjnie produktem zawierającym ceramidy!

Bogaty, jagodowy smak oraz łatwy sposób przygotowania sprawi, że stosowanie Aqua Glow z Wellness by Oriflame stanie się miłym, codziennym rytuałem, którego pierwsze rezultaty będą widoczne już po dwóch tygodniach stosowania!

Promienna, pełna blasku skóra bez widocznych oznak starzenia to marzenie niejednej z nas. Jeśli i ty o niej marzysz, podejmij 15-dniowe wyzwanie pięknej cery z Aqua Glow z Wellness by Oriflame. Przekonasz się, jakie to proste!

Ciesz się nieskazitelnym wyglądem z Aqua Glow z Wellness by Oriflame!

Weź udział w konkursie Oriflame, odpowiedz na proste pytanie dotyczące pielęgnacji i wygraj jedną z 15 nagród, w skład której wchodzi: 15-dniowa kuracja napojem Aqua Glow z Wellness by Oriflame, najnowszym produktem od Wellness by Oriflame oraz zestaw 6-ciu produktów z serii NovAge.

Po zakończeniu 15-dniowego wyzwania, podziel się z nami opinią na temat Aqua Glow z Wellness by Oriflame. Autor najciekawszej recenzji nagrodzony zostanie półrocznym zapasem produktów Aqua Glow z Wellness by Oriflame i NovAge by Oriflame

Więcej informacji znajdziecie tutaj