Badania nad aktywnością seksualną mieszkańców różnych krajów świata nie są w stu procentach wiarygodne, ale z pewnością bardzo ciekawe. Częstotliwośc stosunków seksualnych mierzono w tym wypadku z pomocą splikacji do śledzenia seksualnej aktywności, a wyniki dotyczą 2014 roku. Oczywiście jak zawsze w takich przypadkach można to co nieco oszukiwać...

Dziesiąte miejsce na świecie jeśli chodzi o częstotliwość uprawiania seksu zajęły... Włochy! Wydawać by się mogło że ogniści włoscy kochankowie powinni uplasować się ciut wyżej, ale biorąc pod uwagę, że wszystkich państw świata jest prawie 200 to wynik jest całkiem niezły. Zdecydowanie na naganę zasłużył jednak średni czas trwania stosunku: około 3 minuty! Nagana!

Miejsce wyżej uplasowała się Hiszpania. Ojczyzna Don Juana zobowiązuje! Niestety seks tu nie trwa wcale dłużej niż we Włoszech bo tylko około 3, 5 minuty... Nie wiemy czy w związku z tym warto zakochiwać się w Hiszpanach.

Ósme miejsce zajął Meksyk. Jak widać nie tylko jedzenie jest tam pikantne. Choć długość stosunku tez nie zachwyca to jednak jest nieco dłuższa niż w Hiszpanii.

Na miejscu siódmym znalazła się Australia. Wcale się nie dziwimy biorąc pod wagę wszystkich przystojnych surferów... Na dodatek to właśnie tam seks jest najdłuższy!

Miejsce wyżej uplasowała się romantyczna Francja. Nie wiemy czy badania obejmowały też miłość francuską, ale z pewnością na randkę z Francuzem iść warto!

Na piątym miejscu znalazła się Rosja. Mimo niesprzyjającego klimatu w znacznej części kraju słowiańska uroda Rosjanek warta jest grzechu!

Chyba nikt się nie spodziewa, ale na wysokim, bo czwartym miejscu jest Wielka Brytania! No ale cóż innego można robić w pochmurne i deszczowe wieczory?

Pierwszą trójkę otwiera Kanada. Mimo zimna seksowni i wysportowani drwale wygłodzeni tygodniami w leśnych pustkowiach z pewnością podnoszą statystyki!

Drugie miejsce jest jeszcze większym zaskoczeniem niż czwórka. Są to Chiny! Choć jego mieszkańcy nie kojarzą się bogami seksu to przecież skądś się wzięło to wysokie zaludnienie, prawda?

Pierwsze miejsce to kraj wolności ale i rozwiązłości czyli USA. Wbrew pozorom ich szybkie numerki też nie są takie krótkie bo średni czas seksu jest dłuższy niż u Włochów czy Hiszpanów!