Modny naszyjnik z inicjałem Olgi Frycz - gdzie go znajdziesz?

Wystarczyła krótka relacja na Instagramie, by Olga Frycz dostała masę pytań o długi naszyjnik z inicjałem, który miała tego dnia na sobie. Okazało się, że urocza biżuteria to projekt polskiej marki, Kamena. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Po pierwsze, długie wisiorki są w tym sezonie niezwykle modne. Po drugie - naszyjnik jest wyjątkowo uroczy i unikatowy - nie dość, że wisiorek wykonany jest z bursztynu, to w jego wnętrzu mieści się pierwsza litera ważnego dla ciebie słowa albo imienia wyjątkowej osoby. 

Nam bardzo podoba się sposób, w jaki Olga Frycz nosi swój ulubiony naszyjnik, który na pewno będzie pasował tak samo do casualowej bluzy, jak i na większe wyjścia. 

Modne naszyjniki vintage 

Aktorka nosi vintage naszyjnik z inicjałem pojedynczo. Ale ten model również świetnie wyglądałby w połączeniu z innymi naszyjnikami różnej długości. W tym trendzie zapomnij o minimaliźmie

Jakie modele są obecnie najmodniejsze? Takie, które przypominają te, które pamiętasz z babcinnych szkatułek - otwierane medaliony, duże wisiorki z kamieniem lub perłą. Taki naszyjnik jest nie tylko ozdobą, ale może być też amuletem przynoszącym szczęście.