"Gala kino pod gwiazdami": jakie filmy obejrzymy?

"Gala Kino Pod Gwiazdami" to nowy cykl spotkań organizowanych przez magazyn "Gala", podczas których obejrzymy wspaniałe kinowe produkcje. Motywem przewodnim spotkań jest siła kobiet. 

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 31 lipca w środę. Zostanie pokazany fantastyczny film z Charlize Theron - "Tully". Gościem specjalnym będzie aktorka Magdalena Lamparska. Spotkanie poprowadzi Natalia Hołownia - Redaktor Prowadząca serwisu gala.pl oraz autorka książek "Jak być paryżanką w Polsce" i "Modna Polka"

Wstęp na pokaz jest bezpłatny, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do Fest Port Czerniakowski nad Wisłą. Start o godzinie 20:30. Na gości będą czekać wygodne leżaki, a w restauracji specjalnie przygotowane menu na tę okazję.

Seanse z cyklu "Gala kino pod gwiazdami" będą odbywać się co tydzień, w każdą środę, aż do 4 września. Na każdy seans można zapisać się w wydarzeniu na Facebooku.

"Gala kino pod gwiazdami": dobre kobiece kino

"Gala Kino Pod Gwiazdami" to wspaniała okazja, żeby obejrzeć naprawdę dobre kino o wspaniałych i silnych kobietach. Cykl rozpoczyna fenomenalna Charlize Theron w roli matki w filmie "Tully". To obraz prawdziwego macierzyństwa, z którym utożsami się wiele kobiet.

7 sierpnia zostanie pokazany film "Przedszkolanka" z Maggie Gyllenhaal, której rola w tym filmie została okrzyknięta najlepszą w jej dorobku aktorskim.

14 sierpnia obejrzymy film "Gra o wszystko" z Jessicą Chastain. To prawdziwa historia kobiety, która jak wilk z Wall Street wdarła się na szczyt, ale nie spodziewała się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie.

21 sierpnia czeka na nas film "W ułamku sekundy" z Diane Kruger, której życie rozpada się po tym, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym.

28 sierpnia zostanie pokazany film "Nieposłuszne" z laureatką Oscara - Rachel Weisz i nominowaną do Oscara - Rachel McAdams w przejmującej i pełnej napięcia opowieści o zakazanej miłości.

4 września, czyli podczas ostatniego spotkania w ramach cyklu "Gala Kino Pod Gwiazdami" obejrzymy wspaniały film z Julią Roberts - "Powrót Bena". To film o sile matczynej miłości w walce o syna uzależnionego od narkotyków.