Szczere karty 

50 kart z pytaniami i zadaniami dotyczącymi przede wszystkim waszej relacji. Te karty nie tylko zbudują napięcie, ale pozwolą Wam też dużo dowiedzieć się o drugiej połówce, nawet po wielu wspólnych latach, kiedy wydawałoby się, że znacie się jak łyse konie. Zastanów się, czy wiesz, jakie (wspólne) wydarzenie twój partner lub partnerka wspomina najmilej? Jakie 3 rzeczy sprawiają, że ma ochotę na seks? Co najbardziej zaskoczyło ją/jego w waszym związku? No właśnie. 

Erotyczne… szachy

Takiej partyjki ciężko odmówić! Erotyczne szachy to połączenie wysiłku intelektualnego i świetnej zabawy: każdy, zwycięski ruch, oznacza otrzymanie pikantnej nagrody od przeciwnika (choć czy tak naprawdę ktokolwiek jest tu przegranym?) 

Zdalne sterowanie

Wibrujące jajeczko, sterowane za pomocą aplikacji na smartfona, to to fantastyczny sposób na rozpoczęcie gry wstępnej już poza domem. Zabawkę umieszczamy w pochwie, a sterowanie oddajemy w ręce partnera lub partnerki. 11 ustawień wibracji sprawia, że naprawdę ciężko wyczuć kolejny „ruch”, który planuje druga połówka. Pamiętajcie tylko, aby nie przesadzać w miejscach publicznych - wasi znajomi czy przypadkowi przechodnie, z pewnością nie będą bawić się tak dobrze jak wy. 

Magiczny pierścień

Teraz coś dla osób z penisami, choć nie do końca, bo pierścień, który obejmując przyrodzenie pomoże wzmocnić wzwód, wyposażony jest w wibrujący element, którym partner może stymulować krocze czy łechtaczkę drugiej połówki. Oczywiście, jak na XXI wiek przystało, pierścieniem można sterować za pomocą aplikacji, a nawet ustawić wibracje w rytm muzyki. 

50 twarzy, 365 dni

Jeśli rumieniłaś się wertując kartki powieści E.L. James albo naszej rodzimej Blanki Lipińskiej, ten zestaw to coś dla Ciebie. Łagodne wejście w świat BDSM z floggerem, kajdankami i opaską na oczy, pozwoli wam sprawdzić, czy to naprawdę wasze klimaty. Bez zbędnego zakłopotania (jak używać kajdanek czy floggera raczej nietrudno się domyślić) i stylowo.  

Wasza trójka

I nie, nie o TYM trójkącie mowa. Chodzi o strapon, czyli sztuczny penis, którym operuje kobieta (i w przypadku gadżetu Strap On Me również na tym korzysta). Dildo ma dwa końce: krótszy należy włożyć do pochwy, dłuższy służy do penetracji drugiej osoby. Dodatkowo, oba końce wyposażone są w wibrujące punkty. Dla dwóch pań, lub pani i pana, który chce wyjść poza schemat i dowiedzieć się czym jest ten słynny, męski punkt G

Zobacz także: