Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski według doniesień magazynu "Na Żywo" mają się ku sobie. Nie jest to jednak potwierdzona informacja. Jedyne, czego możemy być pewni to to, że aktorzy spotykają się zawodowo - na deskach warszawskiego Och-Teatru. W spektaklu "Oszuści" grają kochanków. Co wiadomo o Gabrieli Muskale i skąd przypuszczenia o bliskiej relacji z Zamachowskim?

Zbigniew Zamachowski - oświadczenie, rzekoma nowa partnerka

Niedawno do mediów przedostała się informacja, że Zbigniew i Monika Zamachowscy rozstali się. Prezenterka potwierdziła ją, cytując Antoine'a de Saint-Exupéry'ego, "jeśli kogoś kochasz, to powinieneś dać mu odejść" - skomentowała w jednym z magazynów. Aktor postanowił natomiast odnieść się do kolejnych newsów na temat jego życia prywatnego w oświadczeniu opublikowanym w social mediach.

Uprzejmie informuję zatem wszystkich zainteresowanych, że moje życie prywatne jest tylko i wyłącznie moją własnością i informacjami o nim nie zamierzam dzielić się z nikim poza bliskimi mi osobami, zwłaszcza w tzw. przestrzeni publicznej, jakąkolwiek postać ona przyjmuje - napisał Zamachowski na Facebooku. 

Kilka dni później tygodnik "Na Żywo" opublikował sensacyjne doniesienia jakoby Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski mieli mieć się ku sobie. Tabloid podaje, że informacje pochodzą od znajomego aktorów.

Uczucie, które zrodziło się między nią a Zbyszkiem kompletnie ją zaskoczyło. Czar i urok osobisty aktora sprawiły, że nie mogła mu się oprzeć. Nie inaczej było z nim - czytamy na łamach magazynu.

Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony - twierdzi informator gazety.

Ani Gabriela Muskała, ani Zbigniew Zamachowski nie odnieśli się do słów informatora "Na Żywo".

Kim jest Gabriela Muskała?

Gabriela Muskała jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej. Występuje zarówno w teatrze, jak i filmach i serialach telewizyjnych. Była związana z wieloma prestiżowymi teatrami - Teatrem Powszechnym i Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatrem Kwadrat i Och-Teatrem w Warszawie. Widzowie z pewnością znają aktorkę z ról w popularnych serialach. Wystąpiła w takich produkcjach, jak: "Londyńczycy", "Głęboka woda", czy "Złotopolscy". Wybitną kreację aktorską Gabriela Muskała stworzyła w filmie "Fuga", w którym wcieliła się w rolę kobiety cierpiącej na fugę dysocjacyjną. 

Aktorka ma na swoim koncie wiele nagród. Jest dwukrotną laureatką "Złotej Maski", otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na XI Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi, a w 2013 roku została odznaczona srebrnym medalem "Zasłużonych Kulturze Gloria Artis".

ZOBACZ TAKŻE: Zbigniew Zamachowski wydał oświadczenie w sprawie rozstania z żoną