21-letnia Rachel Maroun z Australii na co dzień pomaga osobom borykającymi się z wszami. Klienci, którzy do niej przychodzą nieraz mają bardzo poważne problemy, jednak stan jednej z nich zszokował fryzjerkę do tego stopnia, że postanowiła podzielić się tą historią na TikToku.

Wstrząsające nagranie nastolatki z głową pełną wszy

Rachel, technika wszy, odwiedziła 13-letnia dziewczynka z długimi, brązowymi lokami. Jak się okazuje nastolatka od ponad roku walczyła z wszawicą, a wszyscy specjaliści do których się udała rozkładali ręce. Rachel była ostatnią deską ratunku dla 13-latki.

Kiedy klientka usiadła na fotelu, fryzjerka była zszokowana powagą sprawy. Na filmiku, który na TikToku obejrzany był już ponad 74mln razy widać setki zalęgłych jajek i wszy pełzające po skórze i włosach nastolatki, były także na twarzy i w kapturze dziewczynki. "Jak widzicie - wszy całkowicie przejęły kontrolę nad jej włosami" - mówi w filmiku fryzjerka.

Myślę, że na jej głowie jest więcej wszy niż włosów. A sokoro już przejęły jej głowę i nie ma tam miejsca, zaczęły schodzić jej na twarz czy kark i wysysać krew - mówi na TikToku Rachel

"To był niesamowicie bolesny proces, ale klientka nie narzekała ani trochę. Niestety, wszy były wszędzie. Miałam je nawet w butach". Na szczęście Rachel udało się uratować włosy 13-latki po 3 wizytach. Nastolatka nie mogła przestać dziękować fryzjerce, która uporała się z przewlekłym problemem. "Możliwość zobaczenia jej skóry był momentem przełomowym, ale najbardziej cieszą mnie jej długie, czyste włosy" - mówi Rachel Maroun.

@trashywashyy

Share this to a friend and say nothing ##licetok ##liceasmr ##headlice ##fyp ##viral

♬ FEEL THE GROOVE - Queens Road, Fabian Graetz

 Filmik bardzo szybko obiegł całego TikToka, zyskując 8mln polubień i ponad 78mln wyświetleń. W komentarzach pojawiło się wiele wypowiedzi wyrażających niedowierzanie i szok stanu, w jakim znajdowały się włosy 13-latki.

Jak można doprowadzić się do takiego stanu?

Nagle cała głowa mnie swędzi!

Fakt, że ona po prostu siedzi i czuje, jak wszy po niej chodzą jest dla mnie okropny