French manicure kolorowy: trend z lat 90. powrócił w odświeżonej wersji

Już od kilku miesięcy french manicure pojawia się na paznokciach najpopularniejszych gwiazd. Jako jedna z pierwszych nosiła go Ariana Grande. Piosenkarka stawia na nieco odmienioną – asymetryczną, ale wciąż opartą na bieli wersję. Zobaczymy ją na przykład w teledysku do hitu “thank u, next”, w którym Grande wcieliła się w jedną z bohaterek filmu “Wredne dziewczyny” z 2004 roku. Jeśli lubisz śledzić nowinki modowe, zdecydowanie powinnaś obejrzeć tę produkcję. Zdziwisz się jak wiele trendów z tamtego okresu znowu króluje na pokazach mody oraz w mediach społecznościowych. 

French manicure kolorowy: pokochały go Bella Hadid i Hailey Bieber

Teraz do grona fanek francuskiego wzoru na paznokciach dołączyły dwie słynne modelki-influencerki: Bella Hadid i Hailey Bieber. Jako pierwsza swój kolorowy french manicure pokazała pokazała Bieber. Z Instagram Stories gwiazdy wiemy, że zrobiła go sobie razem z przyjaciółką. Jej rękę rozpoznamy po olbrzymim pierścionku zaręczynowym, który dostała od swojego męża Justina Biebera. 

Źródło: www.instagram.com/haileybieber/

Kolorowy french manicure Hadid znajdziemy na jej profilu na Instagramie. Modelka opublikowała tam wakacyjne zdjęcie z małym kotkiem. Uwagę obserwatorów natychmiast zwróciły jej paznokcie, a konkretnie french nails w stylu lat 90. Warto wspomnieć, że Hadid jest znana ze swojego zamiłowania do trendów z tamtego okresu. Doskonale widać to na wspomnianym zdjęciu. Jej fryzura przypomina tę, którą niektóre z nas nosiły w czasach podstawówki – dwa warkoczyki ozdobione dużymi spinkami. Na ramieniu Hadid znajduje się z kolei malutka, kwadratowa torebka, czyli ulubiony obok sandałów dodatek głównej bohaterki “Seksu w wielkim mieście”, Carrie Bradshaw. Cała stylizacja Hadid to właściwie kwintesencja mody sprzed 20 lat.

Zobacz też: Manicure tytanowy – czym różni się od paznokci żelowych? Jak długo wytrzymuje?

Źródło: www.instagram.com/bellahadid/