Filmy świąteczne na Netflix, których nie możemy przegapić

Święta kojarzą nam się z pachnącą pierniczkami kuchnią, zapachem świeżej choinki, świątecznymi piosenkami oraz bez wątpienia filmami świątecznymi. Właśnie te ostatnie wprowadzają nas w świąteczny klimat i magię świąt. My bez wątpienia mamy swoją listę top filmów, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Zatem uroczyście otwieramy czas na oglądanie świątecznych filmów i już teraz wprowadzamy się w ten cudowny świąteczny klimat, zwłaszcza, że czas pandemii i zimno za oknem nie napawają nas optymizmem.

Filmy świąteczne na Netflix: "Randki od święta"

Ten film z pewnością pokochają single, którzy w okresie świąt jak co roku nie mają łatwego życia. Podobnie jak bohaterowie filmu "Randki od święta". Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey) nienawidzą świąt. Dlatego w tym roku postanawiają, że zostaną dla siebie partnerami na święta. Film jest pełen zabawnych sytuacji i wpadek. Zdziwicie się, do jakich wniosków dojdą nasi bohaterowie.

Filmy świąteczne na Netflix: "Kronika świąteczna"

Brat i siostra przypadkowo niszczą sanie Świętego Mikołaja. Teraz muszą rzucić wszystko i pomóc poszkodowanemu, który celne riposty rozdaje równie sprawnie jak prezenty. „Kronika świąteczna” to film przygodowy stworzony przez producenta Chrisa Columbusa („Kevin sam w domu”, „Harry Potter”) i reżysera Claya Kaytisa („Angry Birds”). Tej szalonej nocy Kate i Teddy pracują razem z Mikołajem — jakiego jeszcze nie znaliście — i jego lojalnymi elfami, by uratować Boże Narodzenie, zanim będzie za późno.

Zobacz także: Najlepsze życzenia świąteczne, które ucieszą naszych najbliższych

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI NA NASTĘPNEJ STRONIE

 

Filmy świąteczne na Netflix: "Kronika świąteczna 2"

Minęły dwa lata, odkąd rodzeństwo Kate (Darby Camp) i Teddy Pierce (Judah Lewis) uratowało Święta Bożego Narodzenia. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Kate wyrosła na cyniczną nastolatkę, która niechętnie spędza święta w Cancún z nowym chłopakiem swojej matki i jego synem Jackiem (Jahzir Bruno). Dziewczyna nie jest w stanie zaakceptować nowej wersji swojej rodziny i postanawia uciec. Kiedy jednak tajemniczy, władający magią psotnik grozi zniszczeniem Bieguna Północnego i wymazaniem świąt z kalendarza, Kate i Jack nieoczekiwanie zostają wciągnięci w nową przygodę ze Świętym Mikołajem (Kurt Russell). „Kronika świąteczna: Część druga” to ciepły film przygodowy dla całej rodziny, pełen humoru i świątecznego ducha. 

Filmy świąteczne na Netflix: "Pan Jungle i świąteczna podróż"

„Pan Jangle i świąteczna podróż” to muzyczna przygoda i niesamowita wizualna uczta dla całej rodziny. Opowieść osadzona jest w tętniącym życiem urokliwym miasteczku, w którym legendarny twórca zabawek Jeronicus Jangle (laureat Oscara Forest Whitaker) tworzy pełne magii i fantazji wynalazki. Jednak kiedy zaufany czeladnik kradnie jego najwspanialsze dzieło. Całą sytuację może uratować tylko równie bystra i pomysłowa wnuczka pana Jangle. Czy dawno zapomniany wynalazek pomoże jej uleczyć stare rany i rozbudzić magię, którą każdy i każda z nas nosi w swoim sercu? W filmie usłyszymy nowe utwory Johna Legenda, Philipa Lawrence’a i Davy’ego Nathana, a także piosenkę „This Day” w wykonaniu Ushera i Kiany Ledé.

Zobacz również: Staropolski piernik adwentowy - przepis i pomysły na dekoracje

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI NA NASTĘPNEJ STRONIE

 

Filmy świąteczne na Netflix: "Dolly Parton: Cudownych Świąt!"

„Dolly Parton: Cudownych Świąt!” to opowieść o niecierpiącej świąt Reginie Fuller (Christine Baranski), która dzięki wizycie świetlistego anioła (Dolly) wkracza na muzyczną drogę ku odkupieniu. Czy skąpa agentka nieruchomości wyrzuci na bruk wszystkich mieszkańców miasteczka w gwiazdkowy wieczór, czy jednak duch świąt okaże się silniejszy od chciwości? Reżyserką filmu jest znana choreografka Debbie Allen, zaś świąteczne piosenki w wykonaniu Dolly przyniosą radość całej rodzinie. Rozsiądźcie się zatem wygodnie i zobaczcie, jak Dolly Parton, Christine Baranski, Treat Williams, Jeanine Mason, Josh Segarra, Mary Lane Haskell i inni utalentowani aktorzy tworzą na ekranie magię świąt. 

Filmy świąteczne na Netflix: "Wigilijne wesele"

Świat pewnej konsultantki ślubnej zostaje wywrócony do góry nogami, gdy przystojny prywatny detektyw zaczyna jej przeszkadzać w realizacji wielkiego projektu.

To Cię również zainteresuje: Dekoracje na Święta. Jak udekorować dom w stylu skandynawskim na Boże Narodzenie? 5 ważnych elementów

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI NA NASTĘPNEJ STRONIE

 

Filmy świąteczne na Netflix: "Klaus"

W te Święta poznaj historię nietypowej przyjaźni, dzięki której narodziła się pewna legenda. Klaus to tajemniczy stolarz, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnej roboty zabawek. Pewnego dnia rodzi się przyjaźń między nim a pewnym studentem, który zostaje przeniesiony na mroźną wyspę gdzie mieszkańcy są ze sobą skłóceni. To piękna świąteczna opowieść o tym, jakie cuda może zdziałać magia przyjaźni.

Filmy świąteczne na Netflix: "Ekspres polarny"

Wspaniała świąteczna opowieść, którą obejrzycie niezależnie od wieku. Chłopiec powątpiewający w magię Świąt Bożego Narodzenia zostaje pasażerem pociągu zmierzającego na biegun północny do siedziby św. Mikołaja. Po drodze czekają go przygody, jakich się nigdy nie spodziewał. "Ekspres polarny" zabierze nas w podróż do czasów dzieciństwa i magii. Przecież każdy z nas chce chociaż przez chwilę poczuć się jak dziecko.

Filmy świąteczne na Netflix: "Świąteczny książę"

Początkująca reporterka Amber pracuje pod przykrywką jako guwernantka księżniczki Emily na dworze królewskim Aldovii. Niespodziewanie wplątuje się w królewską intrygę i jednocześnie zakochuje się w następcy tronu księciu Richardzie, na którego temat miała po kryjomu zbierać sensacyjne materiały. Czy zdoła utrzymać swoją misję w sekrecie? I czy pomoże objąć rządy właściwemu następcy tronu?

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI NA NASTĘPNEJ STRONIE

 

Filmy świąteczne na Netflix: "Świąteczny rycerz"

Za sprawą pewnej czarodziejskiej siły sir Cole przenosi się ze Średniowiecza wprost do żyjącego właśnie przygotowaniami do Świąt współczesnego Ohio, gdzie poznaje Brooke -  inteligentną i wrażliwą nauczycielkę, która nie ma już żadnych złudzeń co do facetów. Dziewczyna pomaga przybyszowi z przeszłości odnaleźć się w nieznanym mu świecie, zaś sir Cole próbuje dowiedzieć się więcej na temat swojej tajemniczej misji, bo tylko po jej wypełnieniu będzie mógł wrócić do domu. W miarę jak Brooke i sir Cole zbliżają się do siebie, rozkwita pomiędzy nimi prawdziwe uczucie.

Zobacz również: Dekoracje na Święta 2020: ZARA Home zaprasza na Boże Narodzenie w stylu vintage. Jest jak w bajce!