Filmy na 2020 rok, na które czekamy

Jeśli jednym z waszych noworocznych postanowień jest to, że częściej będziecie chodzić do kina, to z pewnością przyda wam się nasz redakcyjny wybór filmów, które warto zobaczyć w 2020 roku. Wybrałyśmy filmowe perełki, których premier same nie możemy się doczekać.

Na liście są zarówno filmy biograficzne o wielkich i wspaniałych kobietach, czyli Judy Garland oraz Marii Skłodowskiej - Curie , jak i filmy poruszające ważne tematy, czyli przemoc i prześladowania seksualne w jednej z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych – The Fox News. W filmie "Gorący temat", bo o nim mowa wystąpią trzy wspaniałe aktorki: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie.

W 2020 roku w kinach nie zabraknie też chwil wzruszenia. Takie momenty zapewni nam produkcja o zaskakującym tytule "Sokół z masłem orzechowym", ale możecie być pewne, że fabuła was zaskoczy i wzruszy. Film podbił już serca widzów i amerykańskich krytyków i teraz czas na polską widownię.

Pod koniec stycznia w kinach czeka na nas również adaptacja bestsellerowej powieści Louisy May Alcott "Little Women", czyli film "Małe kobietki". To historia czterech sióstr March, które dorastają i przeżywają pierwsze miłosne uniesienia w czasie wojny secesyjnej. 

Więcej filmowych premier na 2020 rok znajdziecie w naszej galerii. Dodałybyście coś jeszcze do tej listy?