102-latka ćwiczy ze swoim prawnukiem 

Angie Contreras to amerykanka, która na Instagramie publikuje zdjęcia z życia swojej rodziny. Kilka tygodni temu wstawiła filmik ze swoją 102-letnia babcią Julią.  

W końcu, oficjalnie, mogliśmy bezpiecznie spędzić czas z prababcią Brody’ego. Ona ma już 102 lata!! Dzisiaj Brody pokazał jej swoje pierwsze zajęcia. To był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w moim życiu – napisała Angie we wpisie.

Jak tłumaczy, jej rodzina w końcu została zaszczepiona przeciw Covid-19 i wszyscy mogli odwiedzić ukochaną babcię. Angie wyjaśniła, że z powodu koronawirusa nie mogli widzieć się ze starszymi członkami rodziny, ale po otrzymaniu szczepionki wszyscy czują się na tyle bezpiecznie, żeby odwiedzić 102-latkę. Najbardziej podekscytowany był  6-letni syn Angie, który chciał spędzić z prababcią każdą chwilę i zaprosił ją do wspólnych ćwiczeń na zdalnej lekcji WF-u. Mama udostępniła nagranie, na którym Julia wymachuje rękami, maszeruje, rozciąga się i tupie przed kamerką. W rozgrzewce pomaga jej 6-letni prawnuczek, który skacze radośnie obok Julii i cały czas się uśmiecha. 

Wideo z sześciolatkiem ćwiczącym z prababcią stało się viralem

Nikt nie spodziewał się, że wideo wzbudzi u ludzi tak pozytywne odczucia. Filmik z 102-letnią Julią szybko stal się viralem. Post został pokazany nawet w lokalnych wiadomościach. 

Kto by pomyślała, że filmik się tak rozniesie! Ostatnie kilka dni było szaleństwem - na wszystkie najlepsze sposoby. Brody i prababcia całkowicie podbili Internet. Myślę, że nasze specjalne 15 minut może dobiegać końca - i chcę tylko powiedzieć - jestem wdzięczna, że świat zobaczył i cieszył się z tego, jak niesamowita jest ta dama. Jest prawdziwą legendą i wnosi tyle radości do wielu serc. Kochamy Cię Babciu Julio! – napisała Angie w kolejnym poście.

Internauci w komentarzach zachwycili się więzią miedzy chłopcem a jego prababcią. Wiele osób pochwaliło też niezwykłą formę 102-latki. 

Ona wygląda na osobę, która umie cieszyć się życiem. Dziękuję, że udostępniłaś ten film i tym samym poprawiłaś mi dzień!

Wasza babcia jest nie tylko zabawna, ale też niesamowicie młoda duchem. To szczęście, że ją macie.