Czy kogokolwiek może zdziwić kolejny prequel disneyowskich opowieści? Raczej nie. Produkcje opowiadające o historiach z nieznanej przeszłości czarnych bohaterów biją rekordy wyświetleń, a film „Czarownica” jest tego najlepszym dowodem. W rolę znanej nam wszystkim Cruelli De Mon wcieli się sama Emma Stone. Czy punkowy look kultowej złodziejki zmieni aktorkę w prawdziwą mroczną postać? Do sieci trafił już pierwszy zwiastun „Cruelli”. Kiedy premiera? 

Film "Cruella": Disney opowiada historię szaleństwa Cruelli De Mon

Pierwsze pogłoski na temat planów produkcji filmu „Cruella” pojawiły się już w 2015 roku. Jednak dopiero rok temu potwierdziło się, że Disney przygotowuje dla nas coś wielkiego. W ostatnim czasie mieliśmy prawdziwy wysyp filmowych adaptacji bajek, które znaliśmy z dzieciństwa. Na wielkim ekranie odkryliśmy na nowo „Piękną i Bestię”, „Króla Lwa”, „Alladyna” i „Dumbo”. Historia dalmatyńczyków okazała się być następna w kolejce, choć nie do końca w takiej formie, w jakiej się jej spodziewaliśmy.

Producenci postanowili opowiedzieć nam zakręconą historię piesków od drugiej strony. Kim była tajemnicza Curella De Mon i co doprowadziło ją do szaleństwa? Jako dzieci na pewno nie zastanawialiśmy się nigdy nad tym, skąd bierze się zło. Wielu z nas zapewne nie wiedziało nawet, co dokładnie oznacza to słowo. Dziś dostajemy szansę na odkrycie drugiej strony medalu. Czy staniemy się łaskawsi wobec najsłynniejszej złodziejki psów na świecie? Czas pokaże. Póki co możemy nacieszyć się pierwszym zwiastunem tajemniczej opowieści.

Zobacz też: "Helmut Newton. Piękno i bestia" - premiera filmu o artyście, którego się kocha lub nienawidzi

Emma Stone w nowej odsłonie. Czy poradzi sobie z rolą w filmie „Cruella”?

Emma Stone to znana hollywodzka aktorka. Kojarzymy ją głównie z kultowej roli w musicalu „La La Land” – musimy przyznać, że za każdym razem gdy słyszymy jej nazwisko, od razu odtwarzamy w głowie piosenkę „Auditon”. Jak, tak delikatna i kobieca aktorka, może występować w roli czarnego charakteru? Jak widać wyzwania to jej sposób na życie. I zapewne, jak zawsze, poradzi sobie z nową rolą naprawdę świetnie.

Zobacz też: Michele Morrone w nowym serialu na Netflixie. Gdzie zobaczymy gwiazdora "365 dni"?

W obsadzie filmu "Cruella" pojawią się także: Joel Fry, Walter Hauser, Emily Beecham i Mark Strong. Za reżyserię odpowiada sam Craig Gillespie. 

Zobacz także:

Choć znając historię  bajki „101 dalmatyńczyków” z 1961 roku, wiemy mniej więcej, czego możemy się spodziewać, przeczucia bywają mylne. Ta historia może odwrócić nasz sposób myślenia o 180 stopni. Dlaczego Curella stała się obsesyjną miłośniczką futer i dlaczego była postrachem wśród społeczeństwa? Być może będziemy mieli okazję się dowiedzieć. Premierę filmu "Cruella" zaplanowano na 28 maja 2021 roku. 

Zobacz też: Emma Stone wkrótce zostanie mamą! Długo ukrywała informację o ciąży

Na koniec – jedyne, co przychodzi nam do głowy to zwiastunowe słowa, które wybrzmiały naprawdę głośno: „Jak  to szło? Jestem kobietą, usłysz mój ryk.”

Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu "Cruella" z Emmą Stone w roli głównej: