Córka Artura Żmijewskiego, Ewa Żmijewska nie jest znana w Polsce, bowiem swoją karierę rozpoczęła i zaczęła rozwijać za oceanem. Tam też poznała swoją partnerkę, a jednocześnie koleżankę po fachu, Shandy Casper. Partnerki razem przeprowadziły się do Polski, a ostatnio nawet wystąpiły w programie o wnętrzach emitowanym w telewizji WP. Efektami metamorfozy sypialni pochwaliły się na ich wspólnym Instagramie, gdzie regularnie dzielą się także swoimi zdjęciami i informacjami o koncertach. 

Kim jest Ewa Żmijewska, córka Artura Żmijewskiego?

Artur Żmijewski i jego żona Paulina są rodzicami trojga dzieci: 29-letniej Ewy, 22-letniego Karola i 20-letniego Wiktora. Jedyna córka pary nie poszła w ślady ojca, ale podobnie jak on wykonuje artystyczny zawód. Ewa Żmijewska przed laty wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych na studia. Uczyła się m.in. na Los Angeles College of Music oraz w California Institute of the Arts, a więc dziś ma imponujące wykształcenie muzyczne. 

Za oceanem Ewa poznała Shandy Casper, która tak jak ona jest wokalistką. Wspólne projekty zbliżyły je do siebie także w życiu prywatnym. Artystki zgrany duet tworzą w życiu i na scenie - występują w duecie „Shandy&Eva”. 

W Los Angeles skończyłam swoje studia muzyczne, więc właściwie kariera muzyczna i takie życie dorosłe zaczęło się tam. Nikt nie potrafił wymówić mojego nazwiska. Nie wiem, czy było łatwiej, czy trudniej, było inaczej po prostu, bo miałam tam białą kartkę. Nikt nic o nas nie wiedział - zdradziła jakiś czas temu w „Dzień Dobry TVN” Ewa Żmijewska.'

8 marca na ich kanale w serwisie YouTube pojawił się nowy utwór duetu:

Ewa Żmijewska i Shandy Casper - historia miłości

Od pewnego czasu Ewa Żmijewska i Shandy Casper mieszkają w Polsce. W wywiadzie udzielonym portalowi „Interia” Ewa Żmijewska przyznała, że życie w Polsce będąc w związku z kobietą, nie jest proste.

To, co obecnie dzieje się dookoła nas jest przerażające. Niestety historia niczego nas nie nauczyła. Pozostajemy bez wzajemnego szacunku, obojętni na ludzką krzywdę, tworzymy sojusze, bazując na konfliktach i nietolerancji. Trzeba głośno krzyczeć i powtarzać wszem wobec, że niezależnie od statusu społecznego, koloru skóry, poglądów politycznych, kultury, orientacji seksualnej, wieku, płci… wszyscy jesteśmy ludźmi, jesteśmy TACY SAMI - powiedziała w rozmowie z "Interią" Ewa Żmijewska.

Ewę Żmijewską i jej partnerkę wspierają na miejscu Paulina i Artur Żmijewscy. Jestem z niej bardzo dumny. Całym sercem razem z żoną ją wspieramy. To jej decyzja, jej życie. Wiem, że trudno jest wchodzić w dorosłe życie i realizować swoje marzenia. Trzymam za nią mocno kciuki - odpowiedział Artur Żmijewski tygodnikowi „Dobry Tydzień”, który zapytał go o relacje z dorosłą córką.

Ostatnio Ewa Żmijewska i Shandy Casper zdecydowały się wziąć udział w programie wnętrzarskim „Nowy aranż”, w telewizji WP, gdzie niemałą metamorfozę przeszła ich sypialnia. 

Poniżej możecie zobaczyć efekty zmiany, a w galerii pod artykułem wspólne zdjęcia Ewy i Shandy.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: