Premiera książki Ewy Minge

Ewa Minge to jedna z najbarwniejszych postaci świata polskiego show-biznesu. Lata kariery w branży modowej, miano najpopularniejszej polskiej projektantki, aktywność w świecie sztuki i designu to nie wszystko, co Minge ma do powiedzenia. Okazuje się bowiem, że jest również literatką. Właśnie zadebiutowała jej powieść "Gra w ludzi". Uroczysta premiera książki odbyła się w poniedziałek w Warszawie.

Na imprezie pojawiło się kilka znanych medialnie osobowości, m.in. Tomasz Oświeciński, czy Katarzyna Niezgoda z partnerem. Na "ściance" pozowała też Laura Samojłowicz. Dawno niewidziana aktorka zaskoczyła przybyłych stylizacją, którą możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

"Gra w ludzi": O czym jest debiutancka książka Ewy Minge?

Historia opowiedziana piórem Ewy Minge rozgrywa się w kilku różnych miejscach, ale bohaterowie powieści są ze sobą powiązani. Główna bohaterka, Anna, to postać oparta na kobiecie, którą autorka poznała we Włoszech.

Poznałyśmy się, bo pomieszkiwałam we Włoszech i wyciągnęłam do niej pomocną dłoń. Anna była ofiarą, jest Polką, związała się z Polakiem, w mojej książce z wykładowcą, a przy okazji znanym warszawskim prawnikiem, który to wykorzystał ją w sposób drastyczny - mówiła w "Dzień Dobry TVN".

Jachty, przyjęcia, Dom Perignon - tak to wygląda z zewnątrz, ale od podszewki bywa dramatyczny i tragiczny - mówiła swego czasu w Onecie o świecie show-biznesu.

Podczas uroczystej premiery Ewa Minge zapowiedziała, że książka doczeka się kontynuacji, a może nawet ekranizacji.

Zobacz także: