Ewa Minge bez wątpienia należy do gronach gwiazd w polskim show-biznesie, która chętnie udziela się w social mediach. Projektantka często za pośrednictwem mediów społecznościowych zabiera głos w ważnych sprawach społecznych i politycznych naszego kraju. W ostanim czasie szerokim echem odbiła się szlachetna inicjatywa 52-latki. Po apelu pracowników służby zdrowia, którym w związku z epidemią koronawirusa zaczęło brakować postawowych rzeczy jak maski i rękawiczki, Minge z dnia na dzień wstrzymała tworzenie swojej nowej kolekcji i zajęła się produkcją maseczek oraz kombinezonów przeznaczonych dla personelu medycznego. Tym razem, najpopularniejsza polska projektantka mody postanowiła na Instagramie wspomnieć beztroskie czasy dzieciństwa. Do bardzo emocjonalnego wpisu Ewa Minge dodała także przeurocze zdjęcie z tamtego okresu. 

Ewa Minge wspomina czasy dzieciństwa 

- Dobrałam się dzisiaj do moich bardzo starych fotografii zupełnie przypadkiem, bo szukałam czegoś kompletnie innego a wpadła mi w ręce mała walizeczka, która od dawna rezydowała w moim biurze całkiem zapomniana - rozpoczęła swój post Ewa Minge.

W dalszej części swojego wpisu słynna projektantka wspomniała kilka rodzinnych historii ze swoje dzieciństwa. Minge, która nie ukrywa, że tęskni za tamtymi pięknymi, spokojnymi, cudownie beztroskimi czasami, dodała również, że dzieci wychowywane 30-40 lat temu mimo skromniejszych warunków bardziej doceniały to co dzieje się dookoła oraz bliskość drugiej osoby, a świat najmłodszych, zgodnie z globalnym trendem, przenosi się z podwórka do Internetu. 

- Ależ to były cudowne, beztroskie czasy ... takie rodzinne, ciepłe, pełne miłości i prostych ludzkich wartości. Czasy jednego programu w telewizji, ale miliona kolorowych emocji. Podobno im człowiek starszy, to z tym większym rozrzewnieniem wspomina przeszłość, dzieciństwo. Ale też trzeba przyznać, że my dzieci lat siedemdziesiątych mieliśmy dużo więcej szczęścia być z drugim człowiekiem blisko, bliziutko i nie o wirusa mi chodzi a cały ten wirtualny świat, kiedy spotkanie ludzi zastępuje internet - napisała Ewa Minge. 

Do dodanego wpisu 52-latka opublikowała także zdjęcie z okresu dzieciństwa. Fani w komentarzach nie mogli ukryć swojego zachwytu starą fotografią pisząc m. in. "Przepięknie Pani wygląda na tej starej fotografii i ma Pani wyjątkową urodę", "Śliczna dziewczynka z Pani była. Zresztą do dziś jest Pani śliczna". Na pytanie jednego z internautów, ile lat na zdjęciu ma Ewa Minge, projektantka zdradziła, że miała wówczas siedem lat.

Zdjęcie Ewy Minge z dzieciństwa znajdziecie w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: EWA MINGE wspiera polskich producentów. Do akcji #avepolska dołączyła już Małgorzata Rozenek