Ewa Minge w bikini na Instagramie

Ewa Minge zachwyciła fanów swoim najnowszym zdjęciem. Projektantka ma na nim limonkowe bikini z czarną koronką własnej marki i okulary pilotki.

Chwale się! Bądźmy dla siebie mili i pochwalmy efekty własnej, ciężkiej pracy! Sezon plażowy uważam za rozpoczęty - zaczęła post Minge i zdradziła swój przepis na piękne ciało:

Boks mi służy. Każdego dnia przestrzegam diety, jem suplementy i katuje się pod okiem @gasparminge. Oczywiście wybrałam najlepsze zdjęcia, bo nikt nie jest idealny. Za miesiąc kończę 55 lat i nie zamierzam poddać się bez walki - zapowiedziała projektantka.

Minge przyznała również, że ćwiczy na najprostszych przyrządach i nie korzysta z "cudownych eliksirów", do czego również zachęca fanów i fanki.

Nikt nie zadba tak o Ciebie jak ty sam możesz to zrobić. Nie używam żadnych specjalistycznych sprzętów, najprostsze przyrządy, jakie mam w domu, żadne cudowne wymysły i obłędne eliksiry. Wkrótce pokaże podstawowy sprzęt za grosze, który pomaga mi w treningach. Zdziwicie się - obiecała gwiazda, na koniec życząc jeszcze udanego weekendu. 

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, także od znanych przyjaciół projektantki. 

"Wow" - napisała krótko Agnieszka Włodarczyk.

"Wspaniale! Gratuluję! Efekt szał i obłęd" - skomentowała fanka Ewy Minge.

"Super, brawo! Jednak można w każdym wieku" - dodała inna.

"Cudowna figura!", "Petarda", "Cudnie Pani wygląda!", "Sztos", "Podziwiam i gratuluję efektów!" - chwaliły kolejne.

My również musimy przyznać, że Ewa Minge w bikini wygląda po prostu fantastycznie!

Zobaczcie sami:

Więcej zdjęć projektantki znajdziecie w galerii pod artykułem.

Ostatnio jednak nie tylko Ewa Minge odsłoniła ciało...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: