Ewa Minge o kulisach polskiej mody: "Polscy producenci tworzą dla światowych marek, a potem Polacy kupują te produkty z zagraniczną metką. Zbuntowałam się przeciwko temu"

Ewa Minge to nie tylko uznana na całym świecie projektantka, ale też charyzmatyczna osobowość medialna. Zajmuje się modą i luksusowym wzornictwem przemysłowym. Postanowiła też połączyć siły z akcją Allegro "Projektownia Allegro", która ma być symbolem polskich produktów oraz polskiego rzemieślnictwa modowego na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce.

“Allegro Projektownia” to akcja, która jest szczególnie bliska mojemu sercu, bo wsparcie w branży modowej jest na wagę złota. Uważam, że doświadczeni twórcy powinni służyć swoją wiedzą i doświadczeniem tym, którzy dopiero debiutują na rynku. Jestem przekonana, że jest tam miejsce dla nas wszystkich" - mówi Ewa Minge, projektantka mody i ambasadorka akcji.

Szczegóły akcji znajdziesz na stronie: https://allegro.pl/kampania/projektownia-allegro

Na czym polega "Allegro Projektownia? Jak głosować? Kiedy wielki finał?

W ramach akcji trwa plebiscyt na “Najlepszy polski produkt” oraz “Produkt publiczności”, w którym uczestniczy 30 polskich firm, które przeszły weryfikację dotyczącą pochodzenia ich produktów oraz, co ważne, mają konto firma na Allegro. Zwycięzcę w kategorii głównej wyłoni Jury, w którego składzie znaleźli się m.in.: Ewa Minge i Andrzej Pągowski.

Ważną rolę w akcji odegrają też kupujący na Allegro, to oni w głosowaniu wskażą „Produkt publiczności”. Internauci, którzy chcą wesprzeć twórców i przy okazji zawalczyć o atrakcyjne letnie gadżety (hamak i modny worek), powinni wejść na stronę https://allegro.pl/kampania/projektownia-allegro-konkurs i zagłosować na wybraną markę modową. Po oddaniu głosu pojawi się instrukcja z zadaniem konkursowym.

Zwycięzca w kategorii “Najlepszy polski produkt” otrzyma nawet 180 000 zł rabatu na prowizję od sprzedaży na Allegro oraz dodatkowe benefity wspierające sprzedaż i promocję o wartości powyżej 500 000 zł. Z kolei do zdobywcy tytułu “Produkt publiczności” trafi nawet 120 000 zł rabatu na prowizję od sprzedaży na Allegro, a także dodatkowe benefity wspierające sprzedaż i promocję o wartości powyżej 250 000 zł.

Głosowanie trwa od 7 do 20 czerwca na: https://allegro.pl/kampania/projektownia-allegro-konkurs
Wielki finał akcji i prezentacja zwycięzców odbędą się 30 czerwca