Ewa Kasprzyk wzięła ślub?

Ewa Kasprzyk to jedna z najbardziej przebojowych gwiazd polskiego show-biznesu, która nie przejmuje się metryką i chce w pełni korzystać z życia. Jej konto na Instagramie śledzi tysiące Polek, które podziwiają swoją idolkę za niepowtarzalną energię, poczucie humoru i naturalność.
Jakiś czas temu Ewa Kasprzyk w jednym z wywiadów przyznała, że zaręczyła się z Marcinem Kozerskim, a para planuje wspólny ślub. Para wspominała o ślubie podczas podróży do Afryki. Czyżby Ewa Kasprzyk i Marcin Kozerski byli już po ślubie?
- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – odpowiedziała wymijająco Ewa Kasprzyk w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Media są jednak pewne, że słynna polska aktorka ponownie wyszła za mąż. Dostrzegli obrączkę na serdecznym palcu lewej dłoni Ewy Kasprzyk podczas Festiwalu Mozartowskiego w Warszawie.

ZOBACZ TEŻ:

Photo: East News / Ewa Kasprzyk na Festiwalu Mozartowskim w Warszawie

Ewa Kasprzyk rozwód

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z poprzednim mężem po 36 latach małżeństwa, a jej rozwód był szeroko komentowany w mediach. Jak tłumaczyła Ewa Kasprzyk, uczucie między nią a byłym mężem wypaliło się, a para zdecydowała się, że nie chce być ze sobą tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia.

Photo: Instagram Ewy Kasprzyk

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski – „Power Couple”

Jednak niedługo po rozwodzie Ewy Kasprzyk okazało się, że w życiu aktorki jest nowa miłość i to ona prawdopodobnie była powodem rozstania z byłym mężem. Michał Kozerski jest młodszy od Ewy Kasprzyk o 8 lat. Mimo różnicy wieku para doskonale się dogaduje i tworzy bardzo ciekawy związek. Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski pojawili się nawet razem w programie TVN „Power Couple”.


– Mieliśmy wiele sytuacji wahań w ramach kondycji fizycznej, zmęczenia, w ramach nierozumienia też i formuły w pewnym sensie. Były więc takie momenty, że chcieliśmy zrezygnować, ale ostatecznie podjęliśmy wyzwanie i próbowaliśmy rozwikłać następne zadania. Każda następna zabawa, konkurencja była fajna bądź mniej fajna – zdradzał mediom Michał Kozerski.

PRZECZYTAJ TEŻ: