Ewa Kasprzyk: mam lepszy orgazm niż w młodości

Każda dojrzała kobieta musi być świadoma swojego ciała i nie bać się mówić, czego chce. Co więcej, duża ilość pań po okresie menopauzy wciąż chciałaby prowadzić aktywne życie seksualne. Najgorzej jest wtedy, kiedy rezygnujemy z całej sfery erotyki, zamiast szukać porady fachowej. To jest błąd, bo brak życia seksualnego może prowadzić do problemów ze zdrowiem, problemów emocjonalnych, a co więcej, nawet rozpadu związku.

Naukowcy dowiedli, że po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości. – twierdzi Ewa Kasprzyk.

Seksualność i pożądanie nie gasną z wiekiem. Aktorka często spotyka się z młodszymi partnerami. Według Ewy Kasprzyk, "dojrzała kobieta po prostu potrzebuje młodszego mężczyzny". Kiedy jesteśmy młodsi wybieramy starszych partnerów, bo dają nam poczucie opieki, finansowej stabilizacji. Natomiast z czasem tendencja jest odwrotna, bo starsza kobieta już marzy o romantycznym mężczyźnie, z którym może doświadczyć coś szalonego. W takim przypadku jej wybór często pada na "młodzików".  

Ewa Kasprzyk kontrowersyjnie o seksie

Według aktorki, kobiety w każdym wieku powinny słuchać potrzeb swego ciała. Nie bać się związków z partnerami młodszymi. Ewa Kasprzyk twierdzi, że "seks z młodym mężczyzną wciąż stanowi tabu. Jednak inaczej jest, gdy to mężczyzna ma młodszą kobietę". Polska aktorka filmowa śmiało się wyznała, że czuje się bardzo atrakcyjna, a młodsi mężczyźnie wciąż ją podrywają.

Ewa Kasprzyk: związek seksualny w pracy

Gwiazda jest przekonana, że seks w zamian na pracę jest "ohydny i nigdy się nie sprawdza na dłuższą metę".

Co z tego, że aktorka spędzi noc z reżyserem. Zagra i publiczność ją zweryfikuje. Co innego, kiedy aktorka jest zdolna. Role, które zagrałam nie wynikały z żadnego układu. Czerpię z tego ogromną satysfakcję. To jednak nie oznacza, że nie lubię flirtować. – wyznaje Ewa Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk o małżeństwie

Zapytana o sekret udanego małżeństwo, odpowiedziała, że to jest nie mniej, niż 300 km odległości. Gwiazda spotyka się z młodszymi mężczyznami, jednak wciąż jest w związku małżeńskim. Mężem Ewy Kasprzyk jest Jerzy Bernatowicz, nie mają rozwodu.