Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwodzą się. Byli małżeństwem przez 22 lata. O kryzysie w związku aktorskiej pary nikt nie miał pojęcia.

Historia miłości Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk poznali się ponad dwie dekady temu. Aktorską parę połączył ze sobą współlokator Waldemara Błaszczyka, a jednocześnie znajomy z planu Ewy Gawryluk - aktor Rafał Mohr. Aktorka, jak opowiadała w programie "Dzień Dobry TVN", zadzwoniła do Mohra i poprosiła, aby ten przekazał gratulacje swojemu współlokatorowi za rolę w filmie „Autoportret z kochanką”. Przyszły mąż miał ją oczarować swoim talentem:

Waldek grał główną męską rolę, utkwiła mi scena z córeczką. Był autentyczny, szczery w tym, co grał. Zaimponowała mi jego dojrzałość. [...] Rafał, korzystając z okazji, że Waldek siedzi tuż obok, przekazał mu telefon - wspominała w programie śniadaniowym Gawryluk w styczniu 2020.

Już podczas tej rozmowy między Ewą Gawryluk a Waldemarem Błaszczykiem zaiskrzyło. Pobrali się w 1999 roku, a rok później na świat przyszła ich jedyna córka, Maria Błaszczyk.

Para od początku założyła, że chce oddzielić życie zawodowe od prywatnego:

Niektórzy nawet nie wiedzą, że prywatnie jesteśmy małżeństwem - mówił Waldemar Błaszczyk w "Dzień Dobry TVN".

Jak się teraz okazuje, związek pary to już przeszłość.

Zobacz także:

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka, Maria Błaszczyk, ma obecnie 21 lat. Jak przyznaje jej mama, Maria pasjonuje się charakteryzacją i muzyką. Gra w zespole na gitarze basowej. Swoimi zainteresowaniem chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

Jej dużą pasją jest też muzyka, granie na różnego typu instrumentach, śpiewanie. W co pójdzie, to zobaczymy - mówiła rok temu w "DD TVN" Ewa Błaszczyk.

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk rozwodzą się

Komunikat o rozwodzie pary został przekazany za pośrednictwem "Dzień Dobry TVN". Aktorska para podkreśliła, że zależy im na tym, by "nie mnożyć plotek na ich temat, ale jednocześnie chcą być fair wobec swoich fanów", dlatego zdecydowali się oficjalnie poinformować o rozstaniu, za pośrednictwem stacji. 

"Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania, ani podawać żadnych prywatnych szczegółów" - napisali w oficjalnym oświadczeniu Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk.