Ewa Farna, polsko-czeska wokalistka poinformowała o swojej drugiej ciąży w listopadzie 2021 roku, przy okazji zapowiadając nowy album o tytule Umami. Piosenkarka wraz z mężem, Martinem Chobotem, wspólnie wychowują już syna, 3-letniego Artura. Ciąża artystki zbiegła się w czasie z bardzo intensywnym czasem zawodowym. Z tego powodu Farna pracował niemal przez cały czas trwania ciąży, co mogliśmy obserwować na Instagramie wokalistki, gdzie wielokrotnie publikowała zakulisowe zdjęcia. 

Ewa Farna znowu została mamą!

Ewa Farna opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwszą fotografię z nowonarodzoną pociechą. 6 marca na świat przyszła pierwsza córka wokalistki, Ella

Już parę dni żyjemy w innej rzeczywistości, do której mogę napisać tylko #makekidsnowar Ella! - pochwaliła się na Instagramie świeżo upieczona mama

Pod wpisem wokalistki pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Gratulacje przekazały m.in. Natalia Szroeder, Meryl Spolsky oraz Olga Przybysz. My dołączamy się do życzeń dla Ewy i malutkiej Elli.

Zanim jednak informację o szczęśliwych narodzinach podała Ewa Farna, narodzinach kolejnej pociechy wokalistki informowano na fanpage'u Gazety Polaków w Republice Czeskiej i powołano się na wpis jej matki na Facebooku. "6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa" - napisała na Facebooku Karin Farna.