Ewa Farna pokazuje swoje ciało

Ewa Farna nigdy nie była zbyt wylewna, jeśli chodzi o życie prywatne, ale odkąd została mamą, chętniej zwierza się swoim fanom z intymnych szczegółów swojego życia. Przeszła też spektakularną metamorfozę. Zmiana nawyków żywieniowych oraz spokojniejszy tryb życia zgodny z wewnętrznym zegarem biologicznym wystarczyły, by zaczęła tracić na wadze. Ewa Farna chętnie opowiada o zmianach, jakie zaszły w jej ciele, ale także w psychice.

Ostatnio, w związku z promocją swojego najnowszego singla „Ciało”, Ewa Farna zwierzyła się swoim fanom z przykrej historii z przyszłości, o której jednak pamięta do dziś. Wokalistka w krótkich nagraniu opowiedziała o tym, jak długą drogę musiała przejść, by zaakceptować swoje ciało i siebie samą. Bycie gwiazdą nie ułatwiają jej tego zadania.

- Wygląda jak dwa polskie tiry, ogromny sterowiec z ośmioma brodami, gruba świąteczna bańka, tłusta jak świnia – cytowała komentarze, które notorycznie czytała w mediach jeszcze kilka lat temu.

CIEKAWY ARTYKUŁ? MOŻE ZAINTERESUJE CIĘ COŚ JESZCZE?

 

Ewa Farna przyznała, że setki negatywnych komentarzy, plotek i docinek na temat jej wyglądu sprawiły, że zaczęła zajadać stres.

- Moje ciało przeszło psychicznie niełatwą drogę. Dopiero po medialnej cyberprzemocy przejęło kontrolę emocjonalne jedzenie i podświadomie zaczęłam nabierać warstwy, która miała przed atakiem z zewnątrz chronić to kruche w środku – wyjaśniała Ewa Farna na swoim koncie na Instagramie i dodała, że ten etap swojego życia zamknęła już raz na zawsze. Ogromne znaczenie w tej przemianie miała ciąża, a następnie urodzenie i wychowywanie dziecka.

Zobacz także:

- Dziś doceniam swoje ciało. Nabrałam ogromnego podziwu dla niego poprzez ciążę, która też na nim zostawiła ślady. Jestem Ewa, a to jest moje ciało – dodała piosenkarka.
Ewa Farna odważyła się też pokazać fanom swoje rozstępy i tym samym udowodnić, że po latach zmagania się z problemem samoakceptacji wreszcie pokochała to kim jest i jak wygląda!

Premiera singla "Ciało" Ewy Farnej planowana jest na 25 maja 2021 roku.