Choinka Ewy Chodakowskiej zachwyciła fanów

Nam bardzo przypadło do gustu drzewko świąteczne Ewy Chodakowskiej, a wam jak się podoba?

Ewa Chodakowska zamieściła życzenia dla fanów pod zdjęciem, na którym jest z przyjaciółką:

Ludzie, nie rzeczy. Być, nie mieć. Znajdź czas dla swoich bliskich w te Święta. U mnie sezon piżamowy w pełni. Poranek z moją najukochańszą "MadMiss". Przesyłamy Ci ogrom spokoju, ukojenia i dobrej energii. 

Ewa Chodakowska o relacji z teściową - świąteczne przesłanie

Ewa Chodakowska jako osoba bardzo aktywna w mediach społecznościowych często wypowiada się na tematy aktualne i ważne społecznie. Czasami także skłania się do refleksji na temat ogólnie rozumianego podejścia do życia oraz relacji międzyludzkich. Przy okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiła opisać swój stosunek do teściowej oraz czynniki jakie mają wpływ na to, że są one dla siebie niczym przyjaciółki:

Wczorajszy wieczór: usiadłyśmy wczoraj z teściową na „dwa słowa” o 21:00 i o 2:00 w nocy doszłyśmy do wniosku, ze możemy tak bez końca.. Dziewuszki, czytam przeróżne komentarze i wiadomości na temat mojej relacji z teściową. Pozwolę sobie przytoczyć jedną z nich: „Ewka ujełaś mnie totalnie tym jak podchodzisz do tesciowej! Nie widzisz rywalizacji czy zagrozenia jak wiele kobiet, ale Ty ją najszczerzej na swiecie kochasz! To cudnowne!” Usiadłam na spokojnie i zaczęłam myśleć na ten temat. Ja zawsze, od momentu poznania teściowej, dbałam o to, żeby mój partner, okazywał jej miłość, opiekował się nią, nie zapominał powiedzieć dobrego słowa, zadzwonić, cierpliwie wysłuchać i mocno tulić. Ta kobieta, wychowała mojego męża. To dzięki niej jest tak wspaniałym człowiekiem. Nie wyobrażam sobie rywalizować z nią na miłość. Nie mogę konkurować z miłością matki do dziecka. Sama dziecka nie mam, ale mogę sobie wyobrazić, że nic nie może się równać z taką miłością. Mogę sobie też wyobrazić, jak czuje się matka, która poświęcając pół swojego życia na wychowanie dziecka, później się nim dzieli z zupełnie obcą osobą. Chcę w takiej sytuacji zapewnić jej przede wszystkim komfort i poczucie, że jesteśmy cały czas dla niej. Mój mąż nie będzie mnie kochał mniej, jeśli będzie mocno kochał swoją mamę.. Serce jest wielkie. Nie ma obaw, ze miłość jest ograniczona i się wyczerpie. Nie ma we mnie grama zaborczości, zazdrości, czy strachu. Nie ma mowy o rywalizacji. Mam ochotę nosić na rękach moją teściową, a mężowi nakazuje ją rozpieszczać na każdym kroku. Mogę być jej tylko wdzięczna. Natomiast nie myśl sobie, że od pierwszej chwili nasza relacja wyglądała tak jak dzisiaj. Na taką relacje trzeba sobie zapracować. Tak wyglądają moje Święta: piżama i ludzie, których kocham - Ewa Chodakowska

Pod tym wpisem Ewy Chodakowskiej na Instagramie pojawiło się setki komentarzy kobiet. Zarówno tych, które podziwiały jej podejście, jak również pań, które twierdzą, że taka relacja z teściową nie jest możliwa.