Ewa Chodakowska zdradza receptę na udany związek

Ewa Chodakowska - trenerka, którą budzi często skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają i doceniają jej pracę, inni zarzucają jej, że na wszystkim chce zrobić biznes.

Jedno jest pewne, Ewa Chodakowska na swój sukces sama sobie zapracowała. Od początku potrafiła przekazać moc i power, którego nie miała żadna inna trenerka. Kobiety pokochały ją kilka lat temu, kiedy organizowała bezpłatne spotkania, chociażby te na Polach Mokotowskich w Warszawie. Mało kto wtedy znał markę Chodakowskiej, ale ci, co ją poznali zakochali się w niej. 

"Dasz radę", "Uda ci się", "Jeszcze trochę, nie odpuszczaj" - to były jedne z głównych haseł Ewy Chodakowskiej motywujące Polki. Kobiety jej wierzyły i widziały efekty jakie dawały treningi z Ewą. "Chodagangi" nie są wyssane z palca. To grupa wiernych fanek (i fanów) Chodakowskiej, którzy stoją za Ewą murem. Oni ją kochają za jej autentyczność, pasję, szczerość i otwartość.

Ostatnio Ewa Chodakowska zamieściła na Instagramie receptę na udany związek. Musimy przyznać, że nas te sposoby przekonują i warto je wprowadzić do związku.

Zobaczcie je w naszej galerii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciekawe KTO MNIE ZROZUMIE  „Ewka! a Ty gdzie wyjeżdzasz na majówkę?” ... Jeszcze do wczoraj w planach był MYKONOS i otwarcie sezonu.. ale perspektywa spędzenia w naszym domu - w Warszawie - dwóch tygodni z rzędu WYGRAŁA  Taaaaaak! Na majówkę WYJEŻDŻAM DO DOMU i planuje nacieszyć się właśnie tą destynacją na maxa .... ha! i to jeszcze w takim towarzystwie  To będą nasze pierwsze dwa tygodnie z rzędu w domu........ od 8 lat  Ale czaaaaaad!!!  A Ty? Jakie masz plany?  Jeśli zostajesz w domu, gwarantuje Ci, ze nie zabraknie nam zajęć.. PLAN TRENINGOWY na następny tydzień będzie WYJĄTKOWY  #homecoming #blessed

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) Kwi 28, 2019 o 12:47 PDT