Nie jest sztuką stworzyć bieliznę – sztuką jest stworzyć ją tak piękną, aby każda kobieta, niezależnie od rozmiaru, czuła się w niej wyjątkowa. Sztuką jest zaprezentować ją tak, aby każda kobieta wiedziała, że dzięki niej poczuje się silna i pozbawiona kompleksów. To wszystko udało się osiągnąć marce Etam, która organizując pokaz mody na tle symbolu kulturalnego mecenatu Napoleona Bonaparte, udowodniła, że nie bez znaczenia jest to, co na sobie mamy. Piękna bielizna ma nam dodawać pewności siebie i poprawiać humor, po to, żebyśmy każdy dzień pokonywały tanecznym krokiem.

Celebracja kobiecości

Na początku października w świetle księżyca setki gości mogły podziwiać wyjątkowe kobiety w nietuzinkowych projektach. Nawiązując do tematu przewodniego całego wydarzenia, pokaz otworzyła Constance Jablonski, która zaprezentowała się w białej spódniczce tutu, beżowym, subtelnym biustonoszu i dużej ilości pereł. Motyw baletowej spódniczki i tiulu towarzyszył gościom już do końca pokazu, niezależnie od tego, czy oglądali projekty wyciągnięte prosto z filmu Czarny Łabędź, czy wspólnie celebrowali piękno Matki Natury, podziwiając unikatowe modele stworzone z eko tkanin.

Wielowymiarowość nowej kolekcji to jej ogromny plus, bowiem każda, nawet ta najbardziej wymagająca klientka, znajdzie w niej coś dla siebie. Nieważne, czy jest pisarką z duszą romantyczki, basistką w zespole rockowym, pełną wigoru i energii do życia trenerką czy przyszłą mecenas sztuki – pewne jest to, że zasługuje na wygodną i piękną bieliznę, niezależnie od tego czym się zajmuje, w jakim jest wieku czy jaki nosi rozmiar.

Wśród modelek na Etam Live Show nie zabrakło polskich nazwisk. Na wybiegu pojawiły się Magdalena Zalejeska (@apolonka), która spełnia się w roli modelki plus size, będąc tym samym dobrym przykładem dla wielu młodych dziewczyn, które marzą o rozmiarze 0, Alicja Tubilewicz (@alicja), Maddie Kulicka (@maddiekulicka), a także Maja Sieroń (@mayasieron). 

Plejada gwiazd

Pod budynkiem Opéra Garnier pojawiły się znane i lubiane influencerki m.in. Leonie Hanne (@leoniehanne), Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi), Camille Cherrier (@camillecharriere), Jeanne Damas (@jeannedamas). Na widowni można było dostrzec także polskie twarze. Gośćmi pokazu byli Agata Sieramska (@agatycze) i Arkadiusz Milik (@arekmilik), Roksana Kwiatkowska (@_roxyxo) i Borys Przybylski (@bedoes2115), Aleksandra Kowal (@szindy), Natalia Nienałtowska (@natalianien), Katarzyna Pytel (@paniekscelencja), Antonina Krzykacz (@antonina_krzykacz) oraz Julia Ziółkowska (@livebetterpl).

Prezentację Etam Live Show prosto z Paryża możecie obejrzeć na Instagramie marki @etam oraz na Etam.com.

Materiał powstał we współpracy z marką Etam.