Elon Musk i Grimes rozstali się

Związek Elona Muska i Grimes, a właściwie Claire Boucher, jest zdecydowanie jednym z najciekawszych w show biznesie. On - założyciel marki Tesla, eksplorujący kosmos miliarder, ona - ekscentryczna piosenkarka, tworząca muzykę elektroniczną. Niedługo po oficjalnym ogłoszeniu relacji, para doczekała się potomka o bardzo niecodziennym imieniu - chłopiec nazywa się… X Æ A-XII.

Urywki z codziennego życia rodzinki mogliśmy oglądać zarówno w mediach społecznościowych Grimes, jak i Elona Muska. Jak się jednak okazuje, ich związek chyli się ku końcowi. Sieć obiegła wiadomość o ich rozstaniu. 

„Jesteśmy w częściowej separacji”

Informację o rozstaniu potwierdził sam Elon Musk. Tata X Æ A-XII w rozmowie z „Page Six” wyznał, że są z Grimes w separacji, jednak dalej żywią do siebie uczucia:

Jesteśmy w częściowej separacji, ale wciąż się kochamy. Często się widujemy i mamy świetne stosunki.

Powód separacji jest więc bardzo pragmatyczny, a chodzi o kilometry dzielące parę na co dzień:

Moja praca w SpaceX i Tesli przeważnie wymaga tego, abym przebywał w Teksasie lub gdzieś za granicą, ona pracuje zaś głównie w LA - tłumaczył miliarder.

Musk dodał, że ta decyzja nie wpływa na kontakty z dzieckiem, a jako potwierdzenie poinformował, że piosenkarka wraz z ich synkiem przebywają aktualnie „w pokoju obok”.