Hasło, które przyświeca drugie edycji konferencji to: ELLE About Fashion – ELLE About Change. Dlaczego? Dlatego że pandemia niewątpliwie wpłynęła bardzo mocno na wiele branż i przemysłów. Także na świat mody. Ale to także czas zmian i szukania nowych, kreatywnych rozwiązań.

Jesteśmy świadkami przełomu w modzie, który odbywa się na wielu obszarach - wykorzystania na pokazach technologii, różnorodności na wybiegach co do wieku, koloru skóry i rozmiaru modelek oraz tworzenia ubrań przyjaznych środowisku. Pandemia zmieniła także nasze nawyki zakupowe a przez to wizje projektantów i kreowane przez nich trendy. Wszystkie te zjawiska mają wpływ na nasze życie, dlatego będziemy je omawiać, analizować i komentować podczas nowej edycji ELLE AboutFashion edycji pełnej inspirujących gości i tematów” – zapowiada Marcin Świderek, p.o. redaktora naczelnego ELLE.

Chcemy więc zaprosić wybranych gości do dyskusji i dać okazję naszym czytelniczkom – do spotkania z modą w świecie ELLE, do poznania opinii ekspertów i ważnych osób związanych z modą.

W tym roku wydarzenie, którego patronami są Apart Modivo, odbędzie się w modelu hybrydowym – prelekcje online zobaczycie na ELLE.pl (dostęp bezpłatny), a stacjonarnie zaprosimy Was na panel dyskusyjny o tym "Kogo ubiera polska moda" i na warsztaty, na które wstęp będzie możliwy przy okazaniu zakupionego biletu. Wcześniej jednak proponujemy Wam duuużo wiedzy za darmo! Zerknijcie tylko poniżej.

ELLE About Fashion - atrakcje za free!

W dniach od 14 do 19 czerwca na ELLE.pl będą publikowane materiały video oraz podcasty – dostępne w formie bezpłatnej i do obejrzenia w dowolnym momencie.

Online

Już od poniedziałku 14 czerwca na platformach ELLE.pl przez 6 dni pojawiać się będą materiały wideo oraz podcasty, które powstały we współpracy ze specjalistami z branży fashion.

Kamila Kończak, Big Picture Brand Communications Director oraz Maja Chitro, szefowa działu kultury ELLE porozmawiają o tym, jak skutecznie nawigować swoją karierą w modzie, a już następnego dnia o przyszłości mody opowie Monika Kapłan, właścicielka „This Is Commitment”, konsultantka marketingu mody, która w swoim obszernym portfolio ma między innymi światowej klasy kampanie z udziałem Kendall Jenner #CiaoKendall dla marki Reserved.

Aga Smektała, przez wiele lat związana z koncernem LVMH - Louis Vuitton Moët Hennessy, konsultantka biznesu, założycielka Ambasady Inspiracji, to niekwestionowana ekspertka w dziedzinie produktów z górnych półek, dlatego w środę wraz z Mają Chitro szczegółowo odpowiedzą między innymi na pytania: Jak aktualnie konsumujemy produkty luksusowe? I czym kierujemy się dokonując wyborów zakupowych

W czwartek 17 czerwca założycielki marki The Odder SideJustyna Przygońska i Brygida Handzelewicz-Wacławek opowiedzą redaktorce mody ELLE - Angelice Warlikowskiej, jak wyglądają kulisy ekspansji polskiej marki na rynki zagraniczne.

Zastanawiacie się czy kariera w świecie mody jest dla Was? Podczas piątkowej rozmowy Aleksandra SzolModivo E-commerce Director rozwieje Wasze wątpliwości i zdradzi Marcinowi Świderekowi, Dyrektorowi Działu Mody ELLE jak wyglądają kulisy pracy w fashion e-commerce.

Jeśli tak jak my trzymacie rękę na pulsie i na bieżąco śledzicie wpływ postępu technologicznego na branżę modową, z pewnością spodoba Wam się rozmowa redaktor prowadzącej ELLE.pl Marty Kowalskiej z influencerką Aleksandrą Teresą Grzymską (@alexiiteresa) i Łukaszem Jasiukowiczem (@lukejascz), której głównym tematem będzie cyfryzacja mody i wpływ form wideo na jej promocję.

Dodatkowo dla fanów podcastów ELLE Polska przygotowaliśmy trzy odcinki specjalne, w których poruszymy między innymi zagadnienia związane z reformacjami w komunikacji i strategii sprzedaży, z którymi musiały zmierzyć się marki modowe w okresie pandemii.

Wśród zaproszonych gości Sonia Przybył, trendwatcherka, która wraz z Aleksandrą Zawadzką, redaktorką mody ELLE.pl zaprognozuje kierunek zmian systemu mody.

W drugim odcinku usłyszycie Agnieszkę Antosik, właścicielkę The ICON Agency, która na codzień obserwuje i analizuje zmiany zachodzące w strategii komunikacyjnej marek modowych.

W piątek 18 czerwca będziecie mogli posłuchać trzeciego odcinka podcastu w ramach ELLE About Fashion, w którym to Aleksandra Szol, Modivo E-commerce Director oraz Karolina Limbach, stylistka ELLE ujawnią sekrety powerdressingu. 

Offline

To nie wszystko! Jeśli tak jak my stęskniliście się za niepowtarzalną atmosferą, która towarzyszy wydarzeniom ze świata mody, to gwarantujemy, że te propozycje szczególnie przypadną Wam do gustu! Zwieńczeniem ELLE About Fashion będą spotkania offline 19 i 20 czerwca z udziałem redakcji ELLE oraz ekspertów z branży fashion.

Otwarty panel dyskusyjny

W sobotę 19 czerwca spotkajmy się na otwartym i bezpłatnym panelu dyskusyjnym. O polskiej modzie i jej kondycji opowiedzą ikony polskiej branży mody - Sara Boruc, właścicielka marki The Mannei, Monika Kapłan, założycielka marki This is Commitment, stylistka gwiazd Alicja Werniewicz oraz twórcy Magazynu ELLE - Marcin Świderek, Dyrektor Działu Mody i Marta Kowalska, redaktor prowadząca ELLE.pl.

Termin: 19 czerwca

Czas trwania: 11:00-12:00

Miejsce: Przystań Nowa Fala nad Wisłą - Warszawa

Wstęp: wolny

ELLE About Fashion - atrakcja płatna

Warsztat z kreowania wizerunku

W ramach ELLE About Fashion przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. W niedzielę 20 czerwca we wnętrzach hotelu Raffles Europejski Warsaw odbędzie się „Warsztat z kreowania wizerunku”. W programie znajdziecie prelekcje skupione wokół świadomego budowania indywidualnego stylu oraz wspólny lunch z redakcją Magazynu ELLE. Wśród zaproszonych gości są między innymi Marcin Świderek, Dyrektor Działu Mody ELLE, Sylwia Antoszkiewicz Style Coach, Karolina Limbach, Stylistka ELLE oraz Aleksandra Szol, Modivo E-commerce Director. Nie może Was zabraknąć!

PS Liczba miejsc mocno ograniczona!

Termin: 20 czerwca

Czas trwania: 10:00-15:00

Miejsce: Raffles Europejski Warsaw

Wstęp: płatny, bilety do nabycia na stronie Going >>

Bilety dostępne w 2 pulach:

I PULA – w cenie 390 zł od środy do poniedziałku 19:00
II PULA – w cenie  490 zł od poniedziałku 14.06 do piątku 18.06 do 24:00

ELLE About Fashion to niepowtarzalna szansa by dołączyć do świata ELLE, spotkać się z twórcami magazynu i wziąć aktywny udział w inspirujących rozmowach z ikonami polskiej branży mody. Całą agendę znajdziesz tutaj. Nie może Cię zabraknąć!

Do zobaczenia!