Tworząc kolekcję na lato, projektanci Mohito wyróżnili cztery najmocniejsze trendy: Marine, Fluo Modern, Soft Military i Romantic Boho.

Marine na połączeniu bieli, granatu i czerwieni z ponadczasowym motywem marynarskich pasków. Bluzki z falbankami,krótkie szorty z wysokim stanem, okulary z kolorowymi oprawkami oraz obowiązkowo wysokie szpilki to kwintesencja tej tendencji w Mohito.

Punkt wyjścia do stworzenia linii Fluo Modern stanowiła z kolei feeria letnich barw.

Soczystą pomarańczę i letnią limonkę przełamują czarno-białe pasy oraz lustrzane dodatki. Dodatkowo w kolekcji znalazły się akcenty militarne – połączenia ciemnego denimu z wojskowym khaki przełamane delikatną koronką i złotą biżuterią oraz mocny w sezonie letnim trend boho. Kwiatowe wzory, luźne kroje, hiszpańskie bluzki odsłaniające ramiona są modnym akcentem zarówno podczas muzycznego festiwalu jak i pikniku z przyjaciółmi w parku nieopodal domu.

Twarzą kolekcji została partnerka polskiego piłkarza, Edyta Zając, która wcześniej pracowała m.in. dla Roberta Kupisza oraz piękna Ola Kowal z Model Plus. Edyta w branży modowej robi coraz większą karierę, a jej smukła figura i bardzo ciekawa twarz jest doceniana zarówno przez polskich projektantów jak i rodzime marki. Dość powiedzieć, że do Mohito pasuje idealnie.

Lubimy!

MOHITO GOLD LABEL WIOSNA 2016