Edyta Pazura zmaga się z powracającymi dolegliwościami

Edyta Pazura, żona popularnego aktora, Cezarego Pazury i mama Antoniego, Amelii i Rity, często dzieli się się na blogu i Instagramie bardzo emocjonalnymi wpisami, z którymi utożsamiają się jej obserwatorki. Edyta Pazura zdobyła się na bardzo intymne wyznania na temat depresji i jej stanie po porodzie, który odbiegał od ładnych macierzyńskich obrazków, jakimi dzielą się celebryci w social mediach. Tymi bardzo prawdziwymi wpisami i historiami z własnego życia zyskała zaufanie i sympatię wielu kobiet, które obserwują jej profil i odnajdują podobne problemy, z jakimi się zmagają na co dzień. Tym razem Pazura wyznała prawdę na temat powracającej dolegliwości, która jest niezwykle częstym problemem wśród kobiet. 

Zobacz też: Edyta Pazura o trudnych początkach macierzyństwa: "Stałam się więźniem swoich czterech ścian"

Edyta Pazura: ten problem zrozumie większość z nas

Edyta Pazura opublikowała na swoim instagramowym profilu bardzo naturalne zdjęcie, na którym w mocnych promieniach słońca odznaczają się przebarwienia na twarzy - i to one właśnie są przedmiotem wpisu. Jak się okazuje ta przypadłość cyklicznie powraca i jest związana z chorobą Hashimoto, na którą cierpi Edyta Pazura.

"Powracają do mnie co roku, nasilają się z każdą kolejną ciążą. Przyzwyczaiłam się. Jakieś 18 lat temu miałam tylko spirytus i maść tormentiol ( co to był za smród) Dzisiaj więcej możliwości i te same problemy. Skoro jednak jestem tu gdzie jestem, to oznacza... że jednak wcale nie mam problemów".

Internautki zalały profil Pazury historiami z własnego doświadczenia, dzieląc się swoimi sposobami lub prosząc Edytę Pazurę o porady, jak ona sama radzi sobie z przebarwieniami.

"Mam sporo przebarwień, mocno nasiliły się w ciąży. Nie wiedziałam, że mogą mieć związek z hasimoto... Chyba powinnam się przebadać pod tym kątem?"

"Pani Edytko wiem o czym pani pisze miałam identyczna twarz zwłaszcza czoło czułam się z tym zle bardzo zle próbowałam wszystkiego."

"Czy przy Hashimoto pojawiają się takie plamy? Bo ja latem wyglądam jak dalmatyńczyk."

Zobacz też: Edyta Pazura pokazała córeczkę: uwagę przykuwa jedna rzecz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@edyta_pazura)