Edyta Pazura pokazała wyprawkę szkolną dzieci

Edyta Pazura z okazji rozpoczęcia roku szkolnego zamieściła na swoim Instagramie post, w którym pokazała wyprawki szkolne swoich dzieci. Jednocześnie Edyta Pazura zaprosiła wszystkich do obejrzenia filmiku na temat jak przygotować dziecko do szkoły na swoim kanale na Youtube "Maybe baby". 

Szkoła, szkoła... Już od poniedziałku nowy rok szkolny 2018/2019! Was drodzy rodzice i dzieci zapraszam dzisiaj o 14.00 na kanał YouTube MaybeBaby! Odcinek właśnie o tym, jak dobrze przygotować dziecko do szkoły Kilka wskazówek Cioci Edytki, która także uczy się na błędach i jest straszną gadułą Miał być jeden odcinek, a będą dwa! - napisała Pazura na Instagramie

Trzeba przyznać, że wyprawki szkolne dzieci Edyty Pazury wyglądają naprawdę imponująco. Piękne plecaki, piórniki, lunchboxy i dodatkowe przybory szkolne, które wpisują się w aktualne trendy. Widzowie byli zachwyceni, chociaż część przyznała, że nie każdego stać na tak drogie przybory szkolne dla dziecka.

Nawet rodziców, którzy korzystają z rządowego programu 300 plus nie stać na tak drogie rzeczy.

Ile kosztuje wyprawka szkolna Edyty Pazury?

Edyta Pazura w swoim filmiku pokazała gadżety do plecaka ucznia. Jednak ich ceny są kosmiczne: piórnik za 159 zł., zeszyt za 65 zł., plecaki sprowadzane ze Stanów za około 600 złotych, do tego dochodzą drogie butelki termiczne na napoje i lunch boxy.

Edyta Pazura w tym roku ma dwójkę dzieci w wieku szkolnym, dlatego koszt wyprawki zaproponowanej przez Pazurę trzeba pomnożyć razy dwa, a to wychodzą naprawdę duże pieniądze.

Chyba Edyta Pazura tym razem nie do końca zastanowiła się, czy jej pomysły wpasują się w realia większości polskich rodzin, którzy często zaciskają pasa przed wrześniem, gdy muszą kupić wyprawki dla swoich dzieci.

Zobacz także: