Edyta Pazura karmi piersią w muzeum

Edyta Pazura chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia. Szczęśliwa mama trójki dzieci często pokazuje jak wygląda jej codzienność. Wielkie uznanie w oczach innych zyskała żona Cezarego Pazury kiedy pokazała, jak publicznie karmi piersią swoją najmłodszą córeczkę Ritę. Jest to ważny aspekt, ponieważ w naszym społeczeństwie cały czas trwa debata nad karmieniem piersią w miejscach publicznych. Dla jednych z nas jest to coś normalnego, a dla innych jest to oburzające, że można tak "wystawiać się" bez żadnego wstydu. Ile osób tyle opinii.

Widać, że Edyta Pazura nie ma z tym problemu, co niejednokrotnie już udowadniała. Ostatnio pani Edyta zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie jak karmi piersią córeczkę w muzeum Picassa w Maladze. Co na to fani?

"Zawsze na mojej twarzy pojawia się uśmiech kiedy widzę kobietę karmiącą piersią. Ja swojego starszaka karmiłam prawie 3 lata a z młodszym idzie nam dopiero 6 miesięcy"

"Kwintesencja macierzyństwa"

"Bardzo podoba mi się jak karmisz w miejscach publicznych. Sama karmie moją 6 tygodniowa córeczkę, ale właśnie nie wiem jak to będzie jak wyjdziemy do ludzi. Jak to robisz? Nakrywasz się po prostu chustą?" - pyta inna z mam.

"Może to zdjęcie zachęci inne kobiety do karmienia. Dla niektórych to jest niezrozumiałe"

"Jaki piękny widok"

"Wielki szacun" - piszą w komentarzach.

My też jesteśmy zachwycone postawą Edyty Pazury i zachęcamy wszystkie mamy do karmienia piersią w miejscach publicznych. To wasz przywilej i nie ma piękniejszego widoku niż mama karmiąca swoje dziecko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Picasso Museum Málaga XII 2019

Post udostępniony przez ✨ Edyta Pazura- Maybe Baby ✨ (@edyta_pazura) Gru 30, 2019 o 3:31 PST