Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą - taka informacja pojawiła się dziś w serwisach plotkarskich. Informację o związku 65-letniego dyrektora programowego TVN i młodszej od niego o 25 lat aktorki znanej z roli Joanny Budzyńskiej w seriali "Na Wspólnej" jako pierwszy podał Pudelek. Z ustaleń redakcji, która powołuje się na swojego informatora, wynika, że Miszczak i Cieślak są razem już od jesieni ubiegłego roku.

- Zakochali się w sobie na zabój. Przed epidemią często uciekali z Warszawy i razem wyjeżdżali gdzieś na weekendy. Ostatnią taką wycieczką był romantyczny wypad do Trójmiasta - podaje anonimowe źródło serwisu.

Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą?

Doniesienia o rzekomym związku Miszczak i Cieślak to spore zaskoczenie. Tych dwoje do tej pory nie pokazywało się bowiem nigdzie razem publicznie, ani nie opowiadało o swoim życiu uczuciowym w mediach. Jak jednak wynika z informacji Pudelka, dyrektor programowy TVN przedstawił popularną aktorkę jako swoją partnerkę na spotkaniu menedżerów TVN Discovery Polska już w grudniu.

Chciał utrzymać związek dla siebie i zachować prywatność, ale w korporacji, szczególnie w amerykańskiej, musi być przejrzystość. Dlatego doszło do tego oficjalnego przedstawienia Ani menadżerom. Miało to miejsce w grudniu, przy okazji jednego z gwiazdkowych spotkań - mówi informator.

Edward Miszczak to jedna z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych postaci w świecie polskiej telewizji. Pomimo to, o jego życiu prywatnym do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele. Dziennikarz w lutym ubiegłego roku został wdowcem. Z żoną Małgorzatą, która zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową, doczekał się dwóch synów. Co ciekawe, Szymon i Szczepan podobno już w pełni zaakceptowali nową partnerkę swojego ojca.

Polubili Anię i cieszą się, że tata wreszcie jest szczęśliwy, że nie jest już sam. Dużo przeszedł w ostatnim roku, kiedy musiał pochować żonę zmarłą na glejaka. Teraz ma dużo stresów z powodu wstrzymania produkcji programów i seriali oraz zarządzaniem dużą stacją zatrudniającą ponad tysiąc osób. Ania sprawdziła się w tych trudnych czasach, wspiera całym sercem Edwarda - donosi źródło.

Anna Cieślak na razie nie skomentowała plotek na temat związku z Edwardem Miszczakiem. Z kolei dyrektor programowy TVN zapytany przez dziennikarza Pudelka o swoje życie miłosne odpowiedział następująco: Pana zawód pytać, mój zawód nie odpowiadać.

Przypomnijmy, że aktorka do tej pory związana była z młodszym od siebie o 7 lat kolegą z branży, Przemysławem Wyszyńskim.

ZOBACZ TEŻ: Żona Edwarda Miszczaka nie żyje. Dyrektor programowy TVN został wdowcem