W tym roku czekoladowe święto przypada w niedzielę — 4 września. Weekend tuż po rozpoczęciu roku szkolnego to idealny moment, aby celebrować ten słodki czas z rodziną i przyjaciółmi. Wspólny spacer, czytanie książek, oglądanie filmów animowanych lub pieczenie brownie to tylko niektóre możliwości. 

O Międzynarodowym Dniu Czekolady pamięta ekspert w tej dziedzinie, czyli E.Wedel. Marka jak co roku zachęca do świętowania tego dnia w wyjątkowy sposób. Tym razem w towarzystwie samych Minionków! 

TAK! Kevin, Bob i Stuart, a także wielu, wielu innych odnalazło przyjemność w wedlowskich słodkościach. Od teraz, dzięki podjętej przez Universal Brand Development i E.Wedel współpracy, kultowe postaci widnieją na wybranych opakowaniach słodyczy. Wizerunki tych popularnych bohaterów zdobić będą, m.in. Ptasie Mleczko® Strawberry Shake, czekoladę Mocno Mleczną czy też limitowaną edycję wafelka WW Kokos.  

Jesteśmy pewne, że tak różnorodne i słodkie warianty trafią w gusta najbardziej wymagających czekoladowych smakoszów i zapewnią niekończącą się przyjemność, o której warto pamiętać, szczególnie celebrując Międzynarodowy Dzień Czekolady. 

Istne szaleństwo

W wedlowskim portfolio znajdują się znane propozycje w nowej szacie graficznej - kultowe postaci widnieją na wybranych opakowaniach słodyczy. Są idealne, aby dzielić się słodką przyjemnością z najbliższymi. Pierwszy wariant to doskonale znane i lubiane Ptasie Mleczko® Strawberry Shake. Drugi to prawdziwy hit, idealny dla każdego. Mamy na myśli Czekoladę Mocno Mleczną, która po prostu doskonale rozpływa się w ustach. Trzecią propozycją jest Czekolada Mocno Mleczna z miodowymi płatkami corn flakes, która dodatkowo przyjemnie chrupie.

Śpieszcie się! Limitowane słodkości

Oprócz dobrze znanych i lubianych pozycji, w ofercie będącej wynikiem współpracy z kultową licencją pojawią się także limitowane wersje słodkości. Mowa o popularnej wedlowskiej Czekoladzie Mlecznej z nadzieniem truskawkowym i czekoladzie Mocno Mlecznej. Wśród limitowanych propozycji pojawi się też uwielbiana przez dzieci Czekotubka Truskawkowa, czyli pyszny krem zamknięty w wygodnym opakowaniu. 


Słodkie nowości  

Za sprawą Minionków wedlowskie opakowania przeszły prawdziwą metamorfozę. Nie mogło jednak zabraknąć także dedykowanych nowości produktowych. Jedną z nich jest, np. Czekolada Mleczna z nadzieniem mlecznym. Jednak to nie wszystko!
W ofercie dostępne są także dwie, nowe propozycje w kategorii batonów, w których kokos – jak na hawajskie zamiłowania Minionków przystało – gra pierwsze skrzypce. Pierwszy z nich to WW Kokos, drugi zaś to kokosowy Bajeczny Kokos Crunchy. 


A ty, jak planujesz spędzić tegoroczny Międzynarodowy Dzień Czekolady? 

 

Materiał powstał z udziałem marki E.Wedel.