Jeśli dorastałeś w latach 90., na pewno dobrze znacz brytyjski program telewizyjny „Teletubisie”, który był skierowany do najmłodszych odbiorców. To właśnie tam mieliśmy okazję zobaczyć małą Jess Smith, dziecięcą aktorkę wcielającą się w rolę Sun Baby.

Teletubisie. Słoneczko

Obecnie Jess Smith ma 20 lat, ale media wciąż kojarzą ją tylko z jedną rolą: Słoneczkiem z Teletubisiów.

Według USA Today, w 2019 roku krążył tweet, w którym zostało udostępnione zdjęcie Jess Smith z małą dziewczynką, która wcieliła się w rolę Sun Baby w nowej wersji „Teletubisiów”. Wiele osób uznało, że zdjęcie Jess Smith z bardzo podobną do niej dziewczynką to dowód na to, że Jess Smith ma własne dziecko. „Sun Baby ma dziecko” - pisały media. Oficjalne konto Teletubbies od razu zareagowało i zdementowało plotki na Twitterze.

Niestety nie był to jedyny raz, gdy wokół Jess Smith krążyło wiele nieprawdziwych plotek. W ubiegłym roku TikToker Nick Green twierdził, że to on grał postać Sun Baby. Opublikował na swoim koncie filmik, który miał to potwierdzić. Jak donosi AV Club, wideo Nicka Greena było nieprawdziwe. Co więcej, mężczyzna podał się również za kilka innych osób. Gdy kłamstwa wyszły na jaw, opublikował nagranie z przeprosinami.

Zobacz też:

Keira Knightley chce wychować córki na mądre kobiety. Ma na to patent!

Jest decyzja w sprawie duńskiej bajki o panu, który ma najdłuższego penisa

Sun Baby zdradza kulisy pracy na planie Teletubisiów

Jak powstały jedne z najsłynniejszych kadrów lat 90.? Anja Smith - mama Jess Smith wspomina to jako prostą realizację. Mama i dziecko usiedli przed kamerą, a mała Jess śmiała się do swojego taty. Tak mała dziewczynka została kultowym już dziś Słoneczkiem.

Mineło wiele lat, zanim Jess Smith publicznie przyznała się, że to właśnie ona jest Słoneczkiem z bajki o Teletubisiach. Co ciekawe, naszym zdaniem dziewczyna niewiele się zmieniła. Nadal ma bardzo dziecięce rysy twarzy i ten sam rozbrajający uśmiech!

Przeczytaj też:

71-letnia Twiggy na okładce Vogue'a. Jak wygląda dzisiaj legendarna modelka?

Tak wygląda najpiękniejsza rodzina na świecie. Internauci oszaleli na ich punkcie!