Dziecko nie chciało posprzątać pokoju

Nieustanny bałagan w pokoju dzieci to problem, z którym zmaga się większość rodziców. Jedna mama zamieściła na Tik Toku filmik, na którym pokazała, jak poradziła sobie z problemem u swojego 5-letniego synka. 

Kiedy Tabatha Marie poprosiła chłopca, żeby posprzątał pokój, gdzie na podłodze leżał stos zabawek, ten odpowiedział: "Mamo, ty sprzątnij". Po dwóch dniach kobieta wzięła sprawy w swoje ręce. "OK, chętnie to zrobię".

Mama znalazła sposób na bałagan w pokoju synka

Na nagraniu widzimy, jak Marie pakuje wszystkie zabawki do worka na śmieci.

Mama nie wychowuje lekceważących mężczyzn. Robienie czegokolwiek nie jest obowiązkiem "mamusi" ani "kobiet". Robisz bałagan, posprzątaj. Widzisz zajętą mamę, pomóż jej. Nie siedź  i nie pozwalaj kobiecie samej zmagać się ze wszystkim - słyszymy na wideo.

"Moje dzieci szybko się tego nauczą" - dodała kobieta.

Zachowanie matki wzbudziło skrajne emocje. Wielu rodziców uznało, że to zbyt okrutna kara dla pięcioletniego dziecka i bardziej wychowawcze byłoby pomóc chłopcu w sprzątaniu, niż wyrzucić jego zabawki.

Mogłaś po prostu mu pomóc i pokazać mu, jak to zrobić. Jest za młody, musisz go wspierać - czytamy komentarze pod filmikiem na Tik Toku.

A Wy co myślicie o takiej postawie mamy?

@tabathamarie

I hated seeing the look on his face when he seen his room. It hurt me just as much but my babies will not be disrespectful #parenting #fyp #foryoupage

♬ original sound - Tabatha Marie