CCC w najnowszej kampanii zabiera maluchy do świata beztroskiej zabawy, aby zaprezentować najnowsze modele sportowego obuwia od światowych marek. Stylowe sneakersy dla najmłodszych znajdziesz w asortymencie Reebok, Puma, Champion, Sprandi i Fila.

CCC zaprasza do świata pełnego aktualnych trendów i najwygodniejszych rozwiązań dla dzieci i młodzieży. Wiosenne propozycje od światowych marek to kombinacja stylu, komfortu i najciekawszej estetyki, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym. Pastelowe barwy, wyraziste detale i radosne miksy kolorów na dobre zagościły na wiosennych modelach sneakersów. Nie brakuje również ponadczasowej klasyki, czyli jednolitych propozycji, które bez trudu wpiszą się w każdą dziecięcą stylizację. 

Wiosenna kolekcja sportowych sneakersów obfituje w najmodniejsze fasony: modele za kostkę od Reebok i Sprandi oraz stylowe platformy od Champion. CCC stawia również na praktyczne rozwiązania, stąd w kolekcji dziecięcej znajdziemy wiele modeli zapinanych na wygodne rzepy. Serca maluchów bez wątpienia skradną świecące elementy w obuwiu Champion. 

Najnowsza kampania CCC promuje również sezonowe akcesoria, które odnajdziemy w szerokim asortymencie marki. Wśród nich królują kolorowe i kwieciste nakrycia głowy, które idealnie sprawdzą się w nadchodzących miesiącach. Pozwól najmłodszym wzbić się poza granice wyobraźni, by stworzyć oryginalne i radosne stylizacje na nadchodzący sezon!

Chwile radosnej zabawy w kampanii KIDS uwiecznił Hans Neumann, pochodzący z Peru fotograf, odpowiedzialny do tej pory za kampanie największych światowych marek i domów mody: J. Crew, Michael Kors, NET-A-PORTER, Gabriela Hearst czy Ralph Lauren. Małych modeli i modelki ubrała jedna z najpopularniejszych polskich stylistek - Daria Biedrzycka. 

Produkty dostępne w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.