Zalando kończy 10 lat!

Specjalna kolekcja Zalando z okazji okrągłęgo jubileuszu plus rodzeństwo Gerber, czyli piękne dzieci kultowej modelki lat 90. Cindy Crawford - to się nie mogło nie udać. Zalando to zresztą przykład marki, która z maleńkiego start upu stała się międzynardowym gigantem. 10 lat temu we wspólnym mieszkaniu przy Torstrasse w Berlinie Robert Gentz i David Schneider urzeczywistnili swój odważny i ambitny pomysł, tworząc podwaliny sklepu Zalando.
Internetowy sklep obuwniczy, w którym z początku sprzedawano wyłącznie japonki, z nowatorskiego start-upu przeobraził się w wiodącą europejską platformę online z odzieżą, obuwiem i akcesoriami.

Dzieci Cindy Crawford dla Zalando

Z okazji okrągłego jubileuszu Zalando zaprosiło do współpracy ulubione marki i znane twarze. Na pierwszy ogień poszło rodzeństwo modeli Kaia i Presley Gerber. To dzieci słynnej super modelki z lat 90., która do dziś jest ikoną kobiecości - Cindy Crawford. Kaia i Presley promują w ramach Zalando nową kolekcję Calvin Klein Jeans, zaprojektowaną specjalnie dla sklepu przez Rafa Simonsa, dyrektora kreatywnego.

Za chwilę na ekranach telewizorów pojawią się spoty stworzone we współpracy z marką Puma, przedstawiając limitowaną edycję sneakersów Muse Satin, a także sportową kolekcję limitowaną stworzoną dla kobiet, której twarzą będzie Cara Delevingne. Następnie przyjdzie pora na Mango – cztery znane influencerki zaprezentują specjalną kolekcję Mango x Zalando. Z okazji 10. urodzin Zalando Diletta Bonaiuti (Włochy), Pernille Teisbaek (Dania), Blanca Miro (Hiszpania) i Maja Wyh (Niemcy), czyli dziewczyny znane jako #mangogirls, wystąpią w zaprojektowanych przez siebie ubraniach.

Nie możemy się doczekać kolejnych twarzy!