Nowa kolekcja DUKA wiosna 2018

DUKA to marka znana przede wszystkim ze świetnej jakości produktów. Piękna porcelana, interesujące dodatki z naturalnych materiałów (wiklina, bawełna, ręczni wytwarzana ceramika) i świetnie dobrane kolory sprawiają, że pośród sklepowych półek DUKA można przepaść. Wiosna 2018 to wiele różnych linii i kolekcji np. kolekcja Ingrid, w której można pobawić się wzorem i fakturą na zasadzie mix & match - w kolekcji wiosna 2018 mamy ciemne i jasne zielenie z fantastycznymi beżami. Linia Freska to z kolei zestaw kubków i filiżanek o subtelnych wzorach, które będą powielane na innych dodatkach z kolekcji. Freska ma trochę rustykalny, delikatny klimat dla fanów sielskich poranków z kubkiem parującej herbaty.

W kwestii bardzo oryginalnej, ręcznie wykonywanej ceramiki DUKA ma do pokazania zastawę Mia, wykonaną z porcelany magnezowej (bardzo trwała dzięki specjalnej temperaturze wypalania). Seria Mia występuje w modnych pastelach na wiosnę - blade róże i zielenie doskonale sprawdzą się na wielkanocnym i wiosennym stole. Te talerze i kubeczki z DUKI są też hołdem dla skandynawskiego minimalizmu. 

DUKA dodatki na Wielkanoc 

Z racji tego, że święta wielkanocne tuż za rogiem, DUKA wiosna 2018 ma w ofercie również całą gamę dodatków i ozdób na Wielkanoc. Drewniane i ceramiczne zajączki wielkanocne, pastelowe pisanki do powieszenia na gałązkach kwitnącej wierzby, czyli tzw. bazi, wspaniałe stroiki ze świecami czy wielkanocne wianki na świąteczny stół - wszystko to znajdziecie w nowej, świeżej kolekcji DUKA na nowy sezon.