Wśród wielu pytań dotyczących prawidłowej pielęgnacji naszych maluchów, bardzo często pojawiają się te dotyczące ich przewijania. Obecnie na rynku dostępnych jest już wiele produktów, które pozwalają znacznie usprawnić ten proces, czyniąc nasze życie dużo prostszym. Nie jest bowiem niczym odkrywczym, że zadowolone dziecko i zadowolona mama bez trosk tworzą szczęśliwy, piękny i spokojny duet.

Materiały prasowe

Drugie dziecko - bez obaw i stresu?

No właśnie - przy drugiej ciąży często chcemy robić wszystko sprawniej, szybciej, lepiej. Czy zatem faktycznie jest tak, że opieka nad kolejnym dzieckiem to niższy poziom stresu i mniej obaw? Opinie świeżo upieczonych mam drugiego dziecka są wprawdzie podzielone, ale... często mówią coś zupełnie innego. Faktycznie - doskonale znamy wówczas listę wyzwań, którym już wkrótce będziemy stawiać czoła. Równolegle przekonujemy się jednak na własnej skórze, jak indywidualnego podejścia wymaga od nas nowa pociecha. Charakter charakterowi nierówny - podobnie jest z kwestią dotyczącą odpowiedniej pielęgnacji. Zaleca się zatem obserwować reakcję dziecka na konkretne rytuały pielęgnacyjne, nowe preparaty czy kosmetyki, z których korzystamy. Warto również stawiać na te produkty, które będą dla niego najbezpieczniejsze. Pod wątkami dotyczącymi rodzicielstwa pojawia się wiele pytań na temat drugiej ciąży, oto, jakiego zdania użytkowniczka jednego z nich:

(...) do pierwszej ciąży podchodzi się bardziej spontanicznie. Nie analizuje się wszystkiego. Teraz zrobiłam się taka, że muszę mieć wszystko poukładane itd. O wszystko się martwię... 

Getty Images

Sprawdzone sposoby pielęgnacji - ułatw sobie życie

No właśnie - bezpieczne produkty dla naszych pociech... czyli jakie? W sklepach dostępnych jest wiele preparatów czy akcesoriów dedykowanych oczyszczeniu skóry maluszka i jego przewijaniu. Tymi, które są szczególnie polecane przez wiele doświadczonych mam, są pieluchy Bella Baby HAPPY. Korzystanie z nich to gwarancja, że nasze dziecko będzie miało nie tylko długie uczucie suchości, ale również niesamowitą wygodę swobodnego poruszania się. Co więcej, są niezwykle delikatne dla skóry (także noworodków) - sprawdzą się zatem świetnie w przypadku nieco bardziej wymagających w tej kwestii maluchów. To nie koniec - pieluszki Bella Baby HAPPY nie powodują ucisku na brzuszku, w związku z czym równolegle zadbasz o komfort twojej pociechy, której nic nie będzie uwierać. W ofercie marki znajdziesz także szeroki wybór nawilżanych chusteczek, które gwarantują odpowiednie oczyszczanie skóry, będąc przygotowaniem do dalszej pielęgnacji. 

Jeśli nie korzystałaś dotąd z produktów do pielęgnacji maluchów od polskiej marki Bella Baby Happy - pora nadrobić zaległości! To nowoczesna odsłona tego procesu i jego zupełnie nowy, lepszy wymiar. Z myślą o mamach i ich pociechach.

Zobacz także:

 

Materiały prasowe