Dr Wojciech Krysztofiak o publicznym karmieniu piersią przez Marcelinę Zawiszę: "Pierś służy do seksu!"

Dr Wojciech Krysztofiak, pracownik Uniwersytetu Szczecińskiego, na swoim prywatnym profilu fejsbukowym odniósł się do publicznego karmienia piersią przez Marcelinę Zawiszę, posłankę Lewicy, którą oskarża o to, że tym samym "promuje katolicka wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka". Według filozofa "kobieca pierś pierś służy do seksu", a jeśli pani poseł o tym nie wie, to według niego "znaczy, że nie była odpowiednio pieszczona. Albo jest oziębła; więc w tym wypadku tylko współczuć", większosć kobiet wręcz uwielbia pieszczoty ustne oraz "penisualne" sutka". [pisownia oryg.]

Zobacz też:

Córka Antoniego Macierewicza to znana naukowczyni. Założyła Fundację Bank Mleka Kobiecego

Ola Żebrowska ma radę dla wszystkich karmiących matek, które ciągle słyszą: "Niech się Pani zasłoni!"

Takich smaczków w kontrowersyjnym wpisie dr Krysztofiaka jest znacznie więcej. Wykładowca uniwersytecki np. krytykuje też karmienie dziecka naturalnym mlekiem i przyznaje, że on sam żonie "zakazał karmienia po miesiącu", co według Krysztofiaka pozwoliło jej szybko wrócić do pracy.

"W Polsce jest wszystko na opak; komunistka, feministka i lewicowka namawia do karmienia piersią i jeszcze dodaje,że cycki nie służa seksowi  Obserwator oczekiwalby,że komunistka będzie raczej promowała zdrowe odżywianie dzieci - czyli butelka i mleko w proszku. Przecie wiadomo,że naturalne mleko jest bardziej toksyczne niż sztuczne - bo kobiety źle odżywiaja się. A tu poslanka promuje katolicka wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka; ja swojej żonie po miesiącu zakazałem karmienia (po tygodniu poszła do pracy zawodowej; a po trzech miesiącach przeszedłem na zwykłe mleko ze sklepu z kartonów; nawet z mleka w proszku zrezygnowałem - efekt? dziecko zdrowe jak ryba.  A kobieta mogła w tym czasie rozwijac sie intelektualnie, zawodowo, itd. Przy czym ja jestem raczej konserwatystą - morał? Ludziom się wszystko chrzani; szczególnie tym młodym, którzy awansuja na stanowiska, a potem im odbija".[pisownia oryg.]  

Niech Państwo wczytają się ze zrozumieniem w ten komentarz: "W Polsce jest wszystko na opak; komunistka, feministka i...

Opublikowany przez Wojciecha Krysztofiaka Piątek, 8 stycznia 2021

Marcelina Zawisza o wpisie dr Wojciecha Krysztofiaka 

Marcelina Zawisza, która niejednokrotnie przychodziła do pracy z kilkumiesięcznym synkiem, skomentowała skandaliczny wpis wykładowcy na temat wydarzeń, które tak zszokowały dr Krysztofiaka. W Gazecie Wyborczej wyraziła  zdziwienie tym, "że karmienie piersią przeszkadza bardziej niż "szczucie cycem" w reklamach".

 "Im bardziej kojarzymy politykę z mężczyzną po sześćdziesiątce, tym trudniej jest przejść do porządku dziennego nad młodą kobietą karmiącą w Sejmie niemowlę. A jest nas coraz więcej!", napisała na Facebooku.

Im bardziej kojarzymy politykę z mężczyzną po sześćdziesiątce, tym trudniej jest przejść do porządku dziennego nad młodą kobietą karmiącą w Sejmie niemowlę. A jest nas coraz więcej!

Opublikowany przez Marcelina Zawisza Środa, 6 stycznia 2021

Internauci komentują wpis dr hab. Wojciecha Krysztofiaka

Internauci są zgodni, co do jednego - takie wypowiedzi to skandal, co nie kryją w komentarzach pod wpisem wykładowcy. 

"Panie odpuść pan sobie internety, bo tylko się ośmieszasz. Niby człowiek wykształcony, niby człowiek nauki - wykładowca ale wiedzy widać nie odświeża wcale - stan wiedzy na temat mleka kobiecego i sztucznego jak z lat 50 XX wieku...."

"Ziemia jest płaska, zgadza się? Bo wszelakie badania naukowe, jako by mleko matki bylo najzdrowsze, są tutaj nieważne. Dodatkowo zauważam, że jest Pan mądrzejszy od natury, bo przecież człowiek został stworzony do picia mleka krowiego, nie ludzkiego. Jak uzyskał Pan stanowisko wykładowcy?"