Zapraszamy was na cykl wyjątkowych spotkań "Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week" z przedstawicielami i ekspertami Restaurant Club oraz organizacji Her Impact. Kolacje odbędą się w ostatni czwartek listopada - 25 listopada 2021 oraz w pierwszy czwartek grudnia - 2 grudnia 2021 w warszawskiej restauracji Klonn. Jakie tematy zostaną na nich poruszone i jak zapisać się na wydarzenia? Sprawdźcie!

Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week - tematy spotkań

Po sukcesie cyklu spotkań "Rozmowy przy stole Her Impact x Restaurant Week", organizatorzy - Restaurant Club oraz Her Impact - wracają z kolejną odsłoną unikalnych kolacji. Tym razem pod nazwą "Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week".

Warsztaty będą się odbywać w ramach trwającego festiwalu #NowyFineDining w warszawskiej restauracji Klonn (Jazdów 1B). Podczas spotkań otrzymacie ogromny pakiet praktycznej wiedzy - wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, kreowania własnej marki osobistej, czy tego, jak wspinać się po szczeblach kariery. Będziecie miały również możliwość, by porozmawiać z zaproszonymi ekspertami i skosztować wybitnej sztuki kulinarnej.

Pierwsze spotkanie z cyklu “Rozmów przy stole” odbędzie się już w najbliższy czwartek, 25 listopada 2021. Poprowadzą je Justyna Komorek, ekspertka ds. PR-u, założycielka butikowej agencji kreatywnej Pani od PR-u, odpowiadająca obecnie za strategię topowych marek oraz Maciek Żakowski, co-founder Restaurant Week Polska. Podczas kolacji goście dowiedzą się miedzy innymi, jak budować silną pozycję eksperta i jak kształtować wizerunek marki osobistej.

Podczas kolejnego spotkania - 2 grudnia 2021 - Goście porozmawiają o tym, jak tworzyć dobry kobiecy magazyn, jak wspierać się w trudnych czasach i co nam dziś może przynieść chwilę relaksu. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Dąbrowska, redaktor naczelna magazynu “Glamour” oraz Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

Zobacz także:

Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week - jak zapisać się na wydarzenie?

Rezerwacji na wydarzenie można dokonać na stronie: www.FineDiningWeek.pl.

Cena kolacji to 149 zł (z Visa 30 zł rabatu), a 10 zł z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na cele charytatywne.

Już teraz rezerwujcie unikalne kolacje z ekspertami i przedstawicielami Her Impact oraz Restaurant Club! Liczba miejsc jest ogarniczona.