Dorota Wellman szczerze o swoim małżeństwie

Dorota Wellman rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Dziennikarka częściej wypowiada się na temat swojej pracy, nie boi się też wyrażać mocnych poglądów na różne tematy społeczne i polityczne.

Dorota Wellman dla "Faktu" zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoim małżeństwie.

Dorota Wellman od ponad trzydziestu lat związana jest z fotografem Krzysztofem Wellmanem, z którym ma dorosłego już syna Jakuba.

Dziennikarka zdradziła, że nie jest łatwą partnerką i często przynosi z pracy do domu swoje emocje. Wellman wyznała, że ceni męża za tolerancję.

Doceniam w moim mężu tolerancję. Ze mną trudno żyć, a jemu się to udaje. Czasami jestem zołzą. Nie ma mnie w domu, a jak wracam, to odreagowuję emocje. Jestem niespokojna, ciągle bym coś chciała robić i trudno za mną nadążyć. Mąż wszystko toleruje i bardzo mu za to dziękuję. - zdradziła Dorota Wellman "Faktowi"

Dorota Wellman zdradziła, że w jej małżeństwie nie ma cichych dni, ponieważ "lepiej wrzasnąć raz a dobrze", inaczej w ludziach rośnie złość i nienawiść.

W naszym związku szybko załatwiamy sprawy konfliktowe, by nie były jak wrzody na żołądku. Nie mamy cichych dni, bo wówczas w ludziach rośnie złość i nienawiść. Lepiej wrzasnąć raz a dobrze. Jestem w tym mistrzynią. - dodała dziennikarka

Dorota Wellman w ubiegłym roku razem z mężem świętowali 30-lecie małżeństwa. Dorota Wellman i Krzysztof Wellman są przykładem na to, że nawet w świecie showbiznesu możliwe są długie i trwałe związki.

 

Zobacz także: