Dorota Szelągowska zakażona koronawirusem

Dorota Szelągowska to kolejna gwiazda, której nie udało się uchronić przed zakażeniem koronawirusem. Gospodyni programu „Totalne remonty Szelągowskiej” poinformowała swoich fanów na Instagramie, że otrzymała pozytywny wynik na COVID-19.

"W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga."

Dorota Szelągowska dodała: "Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie."

Przeczytaj także: Iga Świątek idzie na kwarantannę. Prezydent Andrzej Duda ma koronowirusa

Dorota Szelągowska z koronawirusem: reakcja fanów

Fani Doroty Szelągowskiej przesyłają swojej ulubienicy setki komentarzy, życząc szybkiego powrotu do zdrowia. "Pani Doroto szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy na kolejne totalne remonty". Nie zabrakło również pytań, o to, jak się czuje celebrytka. 

"Covid to dosyć paskudna i straszna choroba. Kilka osób, które znam straciło przez nią bliskich. Inne przeszły bezobjawowo, jeszcze inne średnio. Dwie były w szpitalu. Ja na razie daję radę na pełnym etacie mamowym i mam nadzieję, że gorzej nie będzie. Ale też zdarzało mi się kiedyś pracować z zapaleniem płuc, pękniętą przepukliną w kręgosłupie, złamaniami - więc nie jestem najlepszym przykładem." - napisała Dorota Szelągowska i dodała jedną bardzo ważną rzecz:

Polecam szukać informacji o chorobach u lekarzy, a nie chorych celebrytów :) 

Widać, że nawet w domu podczas izolacji, Dorotę Szelągowską nie opuszcza kreatywność i wyobraźnia. Na jednym z ostatnich wpisów podzieliła się pomysłem na zrobienie przytulnej strefy dla dziecka. Od razu skradł on serca Internautów.

5 dzień izolacji. Przenoszę pracę do domu. Niestety córka woli demolkę. Po kim to ma? - żartuje Szelągowska.

Życzymy Pani Dorocie szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na jej kolejne rewolucje i remonty.

Przeczytaj również: Jak przetrwać covidowe lęki: "Niech COVID-szał stanie się dla nas okazją do robienia tego co nam służy, a nie niszczy" [OKIEM EKSPERTA]